Reklama

Castrol rozdaje nagrody

Ruszyła nowa promocja handlowa „Startuj po nagrody”, skierowana do warsztatów niezależnych i dystrybutorów  sprzedających oleje marki Castrol. Promocja i sprzedaż towarów trwać będzie od 30 marca do 5 czerwca 2009r.

Castrol jako ekspert w branży motoryzacyjnej i lider w produkcji najwyższej jakości produktów olejowych, swoimi działaniami wspiera rozwój sieci swoich klientów, uatrakcyjniając zakup produktów możliwością zdobycia dodatkowych nagród przydatnych w warsztacie.

Gwarantowane nagrody czekają na dystrybutorów i warsztaty, które w czasie trwania promocji dokonają zakupu produktów marki Castrol Edge, Castrol Magnatec oraz olejów przekładniowych. Promocja skierowana jest do wszystkich warsztatów niezależnych w Polsce.  Warsztaty , które pragną wziąć udział w promocji  zdobędą wszystkie niezbędne informacje u swoich dystrybutorów lub w dziale obsługi klienta Castrol pod numerem 22 582 65 44-45.

Nagrody zostały podzielone na trzy kategorie i przyznawane będą w zależności od kwoty dokonanych zakupów. Wśród proponowanych nagród znalazły się m.in.  zestawy pokrowców ochronnych do samochodu, zestawy bitów i wkrętaków firmy Bosch, nawigacja GPS oraz CB radio.

Dodatkowo każdy warsztat, który weźmie udział w promocji, ma szansę wygrać Forda Fiestę. Wystarczy, że jednorazowo zakupi promocyjne produkty Castrol i wyśle SMS. Losowanie samochodu odbędzie się w czerwcu 2009 r.

Castrol

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top