Reklama

Chwila zapomnienia z WedlemDługa lista prezentów i zakupów, mnóstwo spraw do załatwienia i coraz mniej czasu…
Po całym dniu wrażeń, gdy ze stołu znikną już świąteczne potrawy, a goście wrócą do swoich domów, znajdź chwile na słodki relaks i odpoczynek z produktami Wedla. Usiądź z bliską osobą, rozkoszuj się świątecznym nastrojem i oddaj się przyjemności smakowania.
Wedel, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, proponuje swoim konsumentom dwa nowe smaki mlecznych czekolad o niezwykłych nadzieniach: o smaku pieczonego jabłka i o smaku suszonej śliwki.  Inspiracją do ich powstania były świąteczne zapachy, które otulają nasze domy w tym magicznym okresie. Kolejną propozycją dla dorosłych, jest relaks przy wedlowskich Baryłkach oraz podróż po smakach z czekoladkami Pasjonata. W Święta warto sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia.Znane i cenione od lat, Baryłki z alkoholem to propozycja dla wszystkich smakoszy, ceniących w słodyczach odrobinę luksusu i poszukujących rozgrzewającej przyjemności. W czekoladowych Baryłkach zamknięto wyjątkowe nadzienia w 4 smakach: wiśniowym, kakaowym, mlecznym oraz adwokatu.
Gdy po wigilijnej kolacji zapragniemy się zrelaksować i odpocząć, pyszne Baryłki będą świetnym dopełnieniem świątecznego wieczoru.
Baryłki
Cena/g: około 13,00 zł./ 200g;     

 Wyjątkowa kolekcja czekoladek Pasjonata Smaki Świata kryje w swoim wnętrzu czekoladowe inspiracje z wielu wyjątkowych miejsc. Niezwykłe tiramisu, kuszący adwokat, słodkie toffi przywodzą na myśl zakątki świata, w których byliśmy, bądź chcielibyśmy się znaleźć.
Czekoladki idealne na grudniowy wieczór pełen marzeń o…
dalekich podróżach.
Pasjonata Smaki Świata
Cena/g: 8,00 zł. / 102g
Cena/g: 15,00 zł. / 221g
 


Każdy z nas lubi wspominać przygotowania do Świąt, gdy sam był dzieckiem. Świąteczne tradycje, potrawy i ciasta, robienie choinkowych ozdób. Dla wszystkich, którzy chcą powrócić do smaków i zapachów dzieciństwa, Wedel przygotował wyjątkową czekoladę o smaku pieczonych jabłek. Ta nowa, niesamowita kompozycja została stworzona specjalnie na Święta. Delektowanie się smakiem tej czekolady pozwoli Ci się odprężyć i na chwilę przenieść do krainy dzieciństwa.
Czekolada Mleczna o smaku pieczonego jabłka
Cena/g: około 4,00 zł./ 100g


Kolejna propozycja to połączenie suszonej śliwki z mleczną czekoladą w wyjątkowej tabliczce, która powstała specjalnie na Boże Narodzenie. Święta są istnym festiwalem smaków, kosztujemy wiele potraw, których na co dzień nie jemy, dlatego tak bardzo nam smakują. Czekolada o smaku suszonej śliwki to mistrzowska kompozycja pasująca do świątecznego nastroju.
Czekolada Mleczna o smaku suszonej śliwki
Cena/g: około 4,00 zł./ 100g           

E. Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy  Wedel (PRESS BOX)

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top