Reklama

Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy AliplastW sobotę, 8 października br. odbył się pierwszy Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast. Piękna pogoda, dużo energii, fantastyczne drużyny walczące z zapałem o zwycięstwo. Jak dla nas  - organizatorów– wszystkie drużyny wygrały, zwłaszcza, że cel Turnieju to pomoc dla ukraińskich dzieci.

Czytaj więcej: Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły właśnie współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach –  lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.

Czytaj więcej: Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!

PGE Obrót wspiera łódzkie amazonkiTeledysk „Łodzią pod wiatr” i wystawa fotograficzna „Zakochane w życiu” - tak m.in. łódzkie amazonki, a wśród nich również pracownice łódzkiego oddziału PGE Obrót, szerzą wiedzę na temat profilaktyki i leczenia nowotworów piersi.

Czytaj więcej: PGE Obrót wspiera łódzkie amazonki

PGE Obrót zaprasza na "Elektromagnetyczne opowiadania"Interaktywna przygoda łącząca naukę z zabawą, a także możliwość zwiedzania Muzeum Energetyki Podkarpackiej - to wszystko dostępne jest w ramach zajęć edukacyjnych organizowanych przez PGE Obrót, sprzedawcę energii elektrycznej z Grupy PGE.

Czytaj więcej: PGE Obrót zaprasza na "Elektromagnetyczne opowiadania"

MediaMarkt wspiera Szkołę Pozytywnego MyśleniaPoczątek roku szkolnego to start podróży edukacyjnej dzieci i młodzieży szkolnej, na którą czeka również wiele wyzwań. MediaMarkt we współpracy z Fundacją Instytut Edukacji Pozytywnej dba o dobrostan uczniów, wspierając technologicznie program certyfikacyjny „Szkoła Pozytywnego Myślenia”. W projekt włączyli się również internauci, którzy na fanpage’a marki przekazali uczniom pozytywne myśli na kolejne miesiące nauki.

Czytaj więcej: MediaMarkt wspiera Szkołę Pozytywnego Myślenia

Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast10 września 2022 r. (sobota) odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej. To kolejny projekt Fundacji Grupy Aliplast, która tym razem do udziału zaprasza lubelskie firmy i ich piłkarskie reprezentacje.  Celem Turnieju jest zebranie funduszy na stypendia sportowe dla dzieci z Ukrainy.

Czytaj więcej: Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

CREATON Polska przyjacielem UNICEF - kontynuacja współpracyCREATON Polska kontynuuje udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Firma postanowiła nadal wspierać działalność organizacji na rzecz dzieci dotkniętych klęskami żywiołowymi i konfliktami zbrojnymi – od Etiopii, przez Syrię, po Afganistan, Pakistan i Bangladesz, zwłaszcza w Ukrainie, gdzie za wschodnią granicą Polski trwa konflikt zbrojny.

Czytaj więcej: CREATON Polska przyjacielem UNICEF - kontynuacja współpracy

Zabierz psa na zakupy w MediaMarktZa oknem świeci słońce, a przed nami gorące dni. MediaMarkt przypomina, jak niebezpieczne mogą być upały i ponownie rusza z akcją ,,Witamy Psiaki!’’. Sieć apeluje, aby nie zostawiać psów w samochodzie i zachęca swoich klientów do wizyty w sklepie razem ze swoim pupilem. Akcja dotyczy sklepów wolnostojących.

Czytaj więcej: Zabierz psa na zakupy w MediaMarkt

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top