Reklama

PGE Obrót zaprasza na 36. Międzynarodowy Festiwal Teatralny WalizkaMFT Walizka to jeden z najstarszych festiwali teatralnych w Polsce i jeden z ważniejszych przeglądów małych form teatralnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Sponsorem tegorocznej edycji wydarzenia jest PGE Obrót, największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, wchodzący w skład Grupy PGE.

Czytaj więcej: PGE Obrót zaprasza na 36. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka

Fundacja Grupy Aliplast zaprasza na II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej13 maja 2023 r. , w sobotę,  odbędzie się II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej, a celem tegorocznego Turnieju będzie zebranie funduszy na stypendia sportowe dla potrzebujących dzieci i młodzieży z Domów Dziecka z Lubelszczyzny.  

Czytaj więcej: Fundacja Grupy Aliplast zaprasza na II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej

Zbiórka z maratonu "Wiosenna Dycha z Aliplastem" trafiła do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu. Bieg był wydarzeniem charytatywnym - połowa dochodu pochodzącego z opłat startowych została przekazana w dniu dzisiejszym, 25 maja, na rzecz sportowców z niepełnosprawnością z Lublina a konkretnie do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach „Brave Snails”, którą reprezentował Artur Jurek - Prezes Stowarzyszenia Grupa Aktywnej Rehabilitacji Rekryteringsgruppen – Region Lubelski i jednocześnie kapitan „Brave Snails”.

Czytaj więcej: Zbiórka z maratonu "Wiosenna Dycha z Aliplastem" trafiła do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach

Pyra Trail 2023 i IX Kórnicki Maraton TurystycznyNa miłośników rowerowych maratonów w tym roku czekają m.in. wydarzenia organizowane przez Kórnickie Bractwo Rowerowe. Pierwsze z nich – Pyra Trail 2023 – odbędzie się 17 czerwca 2023 r., a drugie – IX Kórnicki Maraton Turystyczny – 5 sierpnia 2023 r. Zawodnicy, którzy wezmą w nich udział, wystartują w Radzewie (koło Kórnika). Na oba wydarzenia trwają zapisy online.

Czytaj więcej: Pyra Trail 2023 i IX Kórnicki Maraton Turystyczny

G-U Polska sponsorem LKS GoleszówDo grona zespołów objętych wsparciem G-U Polska dołącza Ludowy Klub Sportowy Goleszów. Tym samym portfolio wspieranych przez G-U Polska dyscyplin poszerza się o piłkę nożną.

Czytaj więcej: G-U Polska sponsorem LKS Goleszów

KRISPOL rozpoczyna zbiórkę na WOŚP i zachęca do pomaganiaJuż w najbliższy weekend odbędzie się 31. Finał akcji Jurka Owsiaka. Fundacja gra dla wszystkich - małych i dużych i chce wygrać z sepsą. KRISPOL od lat dokłada swoją cegiełkę do puszki i angażuje się w promowanie akcji wśród pracowników, klientów i partnerów handlowych. W tym roku nie mogło być inaczej.

Czytaj więcej: KRISPOL rozpoczyna zbiórkę na WOŚP i zachęca do pomagania

Wiosenna Dycha z Aliplastem„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to kolejny projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu.

Czytaj więcej: Wiosenna Dycha z Aliplastem

PGE razem z Klientami wspiera Hospicja dziecięce w Lublinie i Rzeszowie


PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą prądu do odbiorców końcowych, zachęca swoich Klientów do przejścia na PGE eFakturę i włączenie się w akcję charytatywną wspierającą Hospicjum Małego Księcia w Lublinie oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Każdy Klient, który przejdzie na PGE eFakturę, to 10 zł przekazane przez PGE Obrót i Fundację PGE dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie lub Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Klient może wybrać, na którą placówkę PGE przeznaczy wsparcie.

Czytaj więcej: PGE razem z Klientami wspiera Hospicja dziecięce w Lublinie i Rzeszowie

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top