Reklama

Panda Security: 2 lata ochrony w cenie 1 roku!

Panda Security przygotowała specjalną promocję na programy zabezpieczające Panda Antivirus Pro 2009 oraz Panda Internet Security 2009. Każdy, kto zakupi jeden z powyższych pakietów, otrzyma 2 lata ochrony w cenie 1 roku.

Programy oznaczone specjalną naklejką promocyjną dostępne są w sieciach Media Markt, Saturn, Empik, Komputronik, Vobis oraz w dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju.Promocja „2 lata bez zawieszenia… w cenie 1 roku” umożliwia otrzymanie dodatkowych 12 miesięcy ochrony gratis. Oferta ta dotyczy programów Panda Antivirus Pro 2009 oraz Panda Internet Security 2009 w wersji jednostanowiskowej. Produkty objęte specjalną promocją dostępne są do 30 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

To pierwsza tego typu promocja na polskim rynku, w której klient - przy zakupie rozwiązania chroniącego jego komputer przez rok - otrzymuje kolejny rok bezpieczeństwa gratis. „Wybór programów Panda Security objętych promocją daje klientowi podwójny zysk. 12 miesięcy ochrony gratis to znacząca oszczędność dla naszego portfela. Z drugiej strony, na dłużej możemy zapomnieć o wszelkich zagrożeniach a co za tym idzie o potrzebie zakupu odnowienia programu” - mówi Adam Żelazko, Product Manager firmy Panda Security Polska.

Szczegóły promocji
Promocja trwa do 30 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Rozwiązania Panda Antivirus Pro 2009 oraz Panda Internet Security 2009 w wersji promocyjnej są dostępne w sieciach: Media Markt, Saturn, Empik, Komputronik, Vobis oraz w dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju. Sugerowana cena programu Panda Antivirus Pro 2009 wynosi 119 zł brutto, natomiast rozwiązanie Panda Internet Security 2009 można nabyć za 169 zł brutto.

Aby klient mógł wziąć udział w promocji, powinien do 30 sierpnia 2009 r.:
1.zakupić jeden z programów Panda Security oznaczonych specjalną naklejką promocyjną
2.zarejestrować program z pomocą kodu aktywacyjnego znajdującego się w pudełku
3.wypełnić formularz dostępny na stronie www.pspolska/2lata oraz załączyć elektroniczną kopię dowodu zakupu.

Szczegółowe informacje o promocji znajdują się pod adresem: www.pspolska.pl/2lata .


Programy Panda Security – skuteczna ochrona

 

{mospagebreak}

Panda Antivirus Pro 2009 to program, który chroni kompleksowo: przed wirusami, rootkitami, programami szpiegującymi i kradzieżą tożsamości. Rozwiązanie jest proste i wygodne w obsłudze, minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. Zawiera moduł firewall oraz monitor sieci WiFi. Program Panda Antivirus Pro jest oparty na systemie Kolektywnej Inteligencji i Technologiach TruPrevent, dzięki którym skutecznie walczy z nowymi i jeszcze nieznanymi zagrożeniami.

Rozwiązanie Panda Internet Security 2009 przeznaczone jest dla osób, które intensywnie korzystają z internetu. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z sieci oraz chroni komputer przed znanymi i nieznanymi jeszcze zagrożeniami oraz przed oszustwami on-line czy kradzieżą tożsamości. Mechanizm zabezpieczający przed spamem eliminuje niechcianą korespondencję, a funkcja kontroli rodzicielskiej gwarantuje dzieciom bezpieczne korzystanie z sieci. Panda Internet Security to także możliwość wykonania kopii zapasowych najważniejszych plików.

Obydwa programy działają w oparciu o system Kolektywnej Inteligencji oraz Technologie TruPrevent, dzięki czemu szybko i skutecznie wykrywają wszelkie zagrożenia.


*          *          *
O firmie Panda Security
Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach – umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po siedmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

PRowokacja Agencja Public Relations

 

 

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top