Reklama

Cerrad z tytułem NOVATOR 2023Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach po raz siedemnasty nagrodziła przedsiębiorców i wynalazców w prestiżowym konkursie NOVATOR, którego celem jest propagowanie innowacyjności w gospodarce, promocja firm osiągających największe sukcesy w dziedzinie innowacji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego. Kapituła nagrodziła Cerrad za projekt pt. „Budowa Systemu Kogeneracyjnego dla CERRAD Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach” w dziedzinie „Innowacyjna inwestycja”.

Czytaj więcej: Cerrad z tytułem NOVATOR 2023

PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki PolskiejKongres Stolarki Polskiej to wielkie święto rodzimej branży budowlanej i spotkanie, które wyznacza dalsze kierunki jej rozwoju. Do udziału w XIV edycji Kongresu zaprasza PROCURAL – marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych i Partner Strategiczny tegorocznej odsłony wydarzenia.

Czytaj więcej: PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki Polskiej

Yawal zaprasza na Dni Otwarte do Showroomu w WarszawieW przestrzeni zrewitalizowanego Praskiego Centrum Koneser, na Placu Konesera 6, znajduje się miejsce, które jest kwintesencją nowoczesności i innowacji. Showroom Yawal, otwarty w grudniu ubiegłego roku, już stał się istotnym punktem na mapie architektonicznej Warszawy. Yawal, ceniony za wysoką jakość swoich systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych, teraz zaprasza na dni otwarte od 20 do 25 maja, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Czytaj więcej: Yawal zaprasza na Dni Otwarte do Showroomu w Warszawie

Zgłoś swój budynek do konkursu "Obiekt Roku w Systemach Aluprof" - rusza V jubileuszowa edycja6 maja ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. To już V, jubileuszowa edycja tego prestiżowego wydarzenia, które adresowane jest do branży architektonicznej i budowlanej. Po raz kolejny profesjonalne jury, składające się z wybitnych polskich architektów, wybierze najciekawsze obiekty stworzone przy pomocy rozwiązań firmy Aluprof. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.06.2024 roku, a uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzców oraz kolejna konferencja z cyklu Future Builders, planowana jest 16. października. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji organizatorzy przewidzieli głosowanie dla internautów – autor projektu, który zdobędzie najwięcej ich głosów, otrzyma "Wyróżnienie Internautów".

Czytaj więcej: Zgłoś swój budynek do konkursu "Obiekt Roku w Systemach Aluprof" - rusza V jubileuszowa edycja

Raport zrównoważonego rozwoju Planet Passionate za rok 2023 już dostępny!- Grupa Kingspan, do której należy Balex Metal, ogłosiła, że od 2020 r. zmniejszyła emisję gazów cieplarnianych (GHG) w zakresie 1 i 2 o 65% w ramach 10-letniego programu zrównoważonego rozwoju "Planet Passionate "1

Czytaj więcej: Raport zrównoważonego rozwoju Planet Passionate za rok 2023 już dostępny!

KRISPOL staje się KRISHOME i wprowadza własną markę stolarki dla domuZarząd spółek KRISPOL i KRISHOME poinformował, że od 7 maja 2024 roku marka stolarki otworowej KRISPOL zmieni w Polsce nazwę na KRISHOME. To ważny krok w kierunku rozwoju i dywersyfikacji biznesu.

Czytaj więcej: KRISPOL staje się KRISHOME i wprowadza własną markę stolarki dla domu

Mistrzostwo wraca do Oświęcimia. Triumf Biało-NiebieskichJako Austrotherm, mamy zaszczyt być częścią triumfu Re-Plast Unii Oświęcim, która zdobyła Mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie w sezonie 2023/2024. Złotego gola na wagę zwycięstwa i dziewiątego w historii tytułu mistrzowskiego zdobył Litwin, Mark Kaleinikovas.

Czytaj więcej: Mistrzostwo wraca do Oświęcimia. Triumf Biało-Niebieskich

Wavin Tigris - kompletny system instalacji sanitarno-grzewczychInnowacyjność w przypadku instalacji jest ważna. To klucz do sukcesu – zarówno z punktu widzenia instalatora, bo innowacyjny system oznacza szybką i efektywną pracę, jak i z poziomu inwestora, gdy innowacyjność przekłada się na bezawaryjne i wydajne funkcjonowanie instalacji sanitarnej i instalacji grzewczej w budynku. Dlatego właśnie nowatorskie podejście do instalowania było najważniejsze podczas tworzenia systemu Wavin Tigris. Trwałość, wykorzystywanie materiałów najlepszej jakości oraz wszechstronność zastosowań to w końcu domena Wavin.

Czytaj więcej: Wavin Tigris - kompletny system instalacji sanitarno-grzewczych

Zakończyła się druga edycja szkoleń Aluron ALU-MEETINGSzkolenie we Wzorcowni Ruchu w Świlczy k. Rzeszowa, które odbyło się 18.04.2024 r., zakończyło drugi cykl spotkań ALU-MEETING, zainicjowanych przez producenta systemów aluminiowych z Zawiercia w 2023 roku.

Czytaj więcej: Zakończyła się druga edycja szkoleń Aluron ALU-MEETING

NITUS - dwie dekady rozwoju w branży stolarki otworowejDwadzieścia lat działalności firmy Nitus, polskiego producenta stolarki otworowej z PVC, aluminium, bram garażowych, a także pergoli i rolet, to czas dynamicznego rozwoju i ciągłych zmian. Firma nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i doskonali swoje produkty, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Czytaj więcej: NITUS - dwie dekady rozwoju w branży stolarki otworowej

Hörmann na targach SECUREX 2024. 23-25 kwietnia 2024, PoznańW jaki sposób uniemożliwić wjazd nieuprawnionych pojazdów na teren firmy lub prywatnej posesji? Jak skutecznie zabezpieczyć przestrzeń publiczną lub obszar, na którym odbywa się impreza masowa przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów? Innowacyjne systemy kontroli wjazdu marki Hörmann będzie można zobaczyć i przekonać się o ich skuteczności podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024 r.

Czytaj więcej: Hörmann na targach SECUREX 2024. 23-25 kwietnia 2024, Poznań

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top