Reklama

Dobrze ułożona miejska architekturaNowy sklep szwedzkiej sieci meblowej IKEA na wiedeńskiej stacji kolejowej Westbahnhof zwraca uwagę przestrzenną, stalową strukturą nadającą mu wygląd „miejskiego regału”, a ponadto spełnia wymagające kryteria zrównoważonego rozwoju. Do realizacji oryginalnego założenia architekci wybrali aluminiowe systemy fasadowe i okienne Schüco.

Czytaj więcej: Dobrze ułożona miejska architektura

Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder AwardsSiła, pozycja i stabilność marki – potwierdza je tytuł „Budowlana Firma Roku 2022”, który firma Hörmann Polska już po raz kolejny otrzymała w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Bramy, drzwi, napędy. Natomiast prezes firmy Krzysztof Horała został uznany za „Osobowość Branży 2022”. Nagrody przyznane przez Radę Naukową i Redakcję miesięcznika „Builder”, wręczono podczas gali Builder Awards.

Czytaj więcej: Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder Awards

KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022Z dużym entuzjazmem została przyjęta wiadomość, że Zarząd KRISPOL został laureatem prestiżowej nagrody w branży budowlanej przyznawanej przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”.

Czytaj więcej: KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022

Wyjątkowe wyróżnienia dla YawalW dniu 16 marca 2023 roku firma Yawal S.A otrzymała dwie wyjątkowe nagrody.
Pierwsze wyróżnienie to BUDOWLANA FIRMA ROKU przyznawane przez Redakcję  i Radę Naukową miesięcznika „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji.

Czytaj więcej: Wyjątkowe wyróżnienia dla Yawal

Oryginalne klamry montażowe z oferty producenta dachówki - czy warto je wybrać?Klamry to ważny element montażowy pozwalający na trwałe mocowanie dachówek do łaty. Ich prawidłowy montaż poprawia szczelność połaci, a także zapobiega przemieszczaniu się pokrycia, na przykład pod wpływem sił ssących wiatru. Dodatkowo, właściwe klamrowanie dachówek jest warunkiem osiągnięcia oczekiwanego efektu wizualnego na połaci. Korzyści te uzyskać można jednak wyłącznie w przypadku zastosowania oryginalnych, dedykowanych dla danego modelu dachówki produktów.

Czytaj więcej: Oryginalne klamry montażowe z oferty producenta dachówki - czy warto je wybrać?

Mikrowieża MS12BT Blaupunkt - idealny sprzęt muzyczny do małych pomieszczeńModel MS13BT zajmuje mało miejsca i w jednej obudowie łączy wiele funkcji, jednocześnie stanowiąc elegancki dodatek do każdego wnętrza. Mikrowieża ta została wyposażona w funkcję Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki, która umożliwia słuchanie wybranych, ulubionych utworów zapisanych na smartfonie, laptopie lub dostępnych w serwisach internetowych.

Czytaj więcej: Mikrowieża MS12BT Blaupunkt - idealny sprzęt muzyczny do małych pomieszczeń

Kolekcje Ceppo Nuovo i Brazilian Quartzite Cerrad x La Mania Home nagrodzone Perłami Ceramiki UEKonkurs PERŁY CERAMIKI UE organizowany jest od 2004 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Odbywa się pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).

Czytaj więcej: Kolekcje Ceppo Nuovo i Brazilian Quartzite Cerrad x La Mania Home nagrodzone Perłami Ceramiki UE

Wirtualna Kasa Fiskalna dopuszczona do użytku - ogromne ułatwienie dla przedsiębiorcówGłówny Urząd Miar wydał homologację dla startupu Wirtualne Kasy Fiskalne, dzięki czemu już od teraz przedsiębiorcy mogą zamienić konwencjonalną, sprzętową kasę fiskalną na nowoczesną aplikację w smartfonie. Aplikacja łączy w sobie funkcję zarówno kasy fiskalnej, jak i drukarki fiskalnej i jest przeznaczona dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, przedsiębiorcy mogą liczyć na ulgę na zakup kas rejestrujących mających postać oprogramowania, co oznacza ogromne ułatwienie dla firm. Wirtualne Kasy Fiskalne to pierwszy podmiot na rynku, który uzyskał homologację GUM i niebawem rozpocznie sprzedaż tych nowoczesnych rozwiązań.

Czytaj więcej: Wirtualna Kasa Fiskalna dopuszczona do użytku - ogromne ułatwienie dla przedsiębiorców

Nowy dekor TURNER OAK w ofercie AliplastAliplast dysponuje pięcioma w pełni zautomatyzowanymi liniami do malowania proszkowego: dwoma lakierniami pionowymi, lakiernią poziomą, poziomą linią lakierniczą dedykowaną płaskim elementom oraz lakiernią akcesoryjną. Wysoką jakość oraz skuteczność kontroli nad parametrami malowania proszkowego w Aliplast potwierdzają uzyskane certyfikaty organizacji Qualicoat. Spółka posiada również poziomą zautomatyzowaną linię do nadawania aluminium powłok dekoracyjnych w kolorach drewnopodobnych.

Czytaj więcej: Nowy dekor TURNER OAK w ofercie Aliplast

Grupa Yawal w drodze do zrównoważonego rozwoju staję się częścią Global Compact
Zrównoważony rozwój jest obowiązkiem świadomych przedsiębiorstw, ponieważ jako organizacje tworzące wartość ekonomiczną mają wpływ na rozwój społeczny i środowisko naturalne. Koncepcja ta zakłada dbanie zarówno o wzrost gospodarczy, jak i środowisko oraz jakość życia. Mówi również o tym, że niezwykle ważna jest sprawiedliwość społeczna i kładzie duży nacisk na odpowiedzialność przedsiębiorstw względem otoczenia.

Czytaj więcej: Grupa Yawal w drodze do zrównoważonego rozwoju staję się częścią Global Compact

"Przyszłość bez awarii" - nowa oferta z pomocą informatyczną dla klientów PGE Obrót


PGE Obrót, spółka z Grupy PGE odpowiedzialna za sprzedaż energii, wprowadziła nową promocyjną ofertę dla gospodarstw domowych. W ramach oferty „Przyszłość bez awarii. Oferta podstawowa z Fachowcem PC" skorzystać można z niższej stawki za energię elektryczną oraz pomocy fachowców z dodatkowym wsparciem informatyka w zakresie awarii sprzętu PC.

Czytaj więcej: "Przyszłość bez awarii" - nowa oferta z pomocą informatyczną dla klientów PGE Obrót

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top