Reklama

Finałowa aukcja projektu Sztuka Kocha Design "Recykling Art"21 listopada 2023 r. w Kinogramie w warszawskiej Fabryce Norblina odbędzie się finałowa aukcja dzieł sztuki, stworzonych w ramach oryginalnego projektu artystycznego. Jego organizacją zajęły się trzy podmioty: warszawski operator powierzchni biurowych Adgar Poland,  MAG Modern Art Gallery i Fundacja Ronalda McDonalda. I choć pozornie reprezentują trzy różne światy, to w obliczu wspólnego, szczytnego celu nie tylko połączyły siły, tworząc prawdziwie pionierskie przedsięwzięcie z ikoną polskiego designu w tle, ale i zaangażowały do współpracy siedmiu wybitnych polskich artystów młodego pokolenia. Zgromadzone z aukcji środki zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda, która pomaga bezpłatnie małym pacjentom i ich bliskim przyjeżdżającym po zdrowie do największych publicznych szpitali dziecięcych na tygodnie lub miesiące. Udział w wydarzeniu potwierdził m.in. Rafał Sonik.

Czytaj więcej: Finałowa aukcja projektu Sztuka Kocha Design "Recykling Art"

PGE Obrót sponsorem IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia


PGE Obrót, największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce z Grupy PGE został sponsorem organizowanego przez rzeszowskie kino Zorza IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 10-12 czerwca br.

Czytaj więcej: PGE Obrót sponsorem IV Przeglądu Filmowego Kino Via Carpatia

Wernisaż prac polskich malarek w biurowych wnętrzach. Adgar wie, jak promować młodych artystówEntuzjaści sztuki nowoczesnej powinni odwiedzić wnętrza warszawskiego biurowca Adgar Park West, w których trwa wernisaż prac cenionej malarki młodego pokolenia, Mai Aleksandry Gackowskiej. Wystawa obejmuje również printy prac artystki, powstałych we współpracy z Różą Puzynowską. 13 lipca odbędzie się finisaż projektu, podczas którego zaprezentowane zostaną oryginalne płótna artystek. Część prac będzie można obejrzeć w technologii VR. Wstęp na wydarzenie nie jest biletowany.

Czytaj więcej: Wernisaż prac polskich malarek w biurowych wnętrzach. Adgar wie, jak promować młodych artystów

PGE Obrót sponsorem 35. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka


MFT Walizka to jeden z najstarszych festiwali teatralnych w Polsce i jeden z ważniejszych przeglądów małych form teatralnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Sponsorem tegorocznego wydarzenia jest PGE Obrót, największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, wchodzący w skład Grupy PGE.

Czytaj więcej: PGE Obrót sponsorem 35. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka

KRISPOL - sponsor festiwalu muzyki alternatywnej Powidz Jam Festiwal 2022Ubiegłe lata udowodniły, że Powidz Jam Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki alternatywnej w Polsce i najbardziej wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie Wielkopolski. W tym roku nie mogło być inaczej. Tegoroczne #JamSessionDoRana odbyło się pod patronatem KRISPOL.

Czytaj więcej: KRISPOL - sponsor festiwalu muzyki alternatywnej Powidz Jam Festiwal 2022

Piękno w dobrej cenieDzieła sztuki to dobra inwestycja – uważa 18% Polaków. Dzięki Pikotece można kupić obraz obiecującego artysty bez wychodzenia z domu. Spółka sięga po kolejne miliony by łatwiej docierać do odbiorców.

Czytaj więcej: Piękno w dobrej cenie

PGE Obrót sponsorem Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie


Przez cztery dni lubelskie ulice zamienią się w scenę dla akrobatów, cyrkowców, aktorów i muzyków. To wszystko w ramach festiwalu Carnaval Sztukmistrzów, którego sponsorem jest PGE Obrót, największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce.

Czytaj więcej: PGE Obrót sponsorem Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie

VIII Radomska Giełda WinyliW sobotę, 26 marca rusza VIII Radomska Giełda Winyli. MediaMarkt razem z Radio Radom zapraszają fanów analogowego brzmienia do centrum handlowego M1 w godzinach 10.00 - 17.00. Poza ofertą profesjonalnego sprzętu i ponad 30 tysięcy tytułów na odwiedzających czeka m.in. degustacja kawy i muzyczne atrakcje.

Czytaj więcej: VIII Radomska Giełda Winyli

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top