Reklama

Maszynka do włosów HCS502 - Twój osobisty barber w zasięgu rękiMetamorfoza fryzury bez wychodzenia z domu? Oto maszynka do włosów i trymer HCS502 w jednym – niezawodne narzędzie, które łączy w sobie moc, precyzję i łatwość użytkowania.

Czytaj więcej: Maszynka do włosów HCS502 - Twój osobisty barber w zasięgu ręki

Idealne loki dzięki lokówkom BLAUPUNKT
Lokówki zostały wyposażone w powłokę ceramiczną wzbogaconą turmalinemi olejkiem arganowym, dzięki czemu  stworzenie nowoczesnej i gładkiej stylizacji zajmuje zaledwie kilka minut.

19 mm aluminiowy wałek modelu HSC601 i 25 mm modelu HSC602, pokryte są ceramiką, osiągają maksymalną temperaturę 220°C w niecałą minutę, co oszczędza nasz czas, który poświęcamy na codzienną stylizację. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość regulacji temperatury urządzenia w zakresie od 100 do 220°C, widocznej na wyświetlaczu LED. Powłoka wzbogacona o turmalin, zapobiega elektryzowaniu się włosów, a idealnie gładka powierzchnia lokówek sprawia, że tworzenie fryzury odbywa się bez szarpania i łamania włosów, a ciepło jest równomiernie rozprowadzane, gwarantując niesamowite rezultaty, bez puszenia!

Czytaj więcej: Idealne loki dzięki lokówkom BLAUPUNKT

Komfort perfekcyjnie gładkiej skóry każdego dniaMaszynka do golenia MSR502 marki BLAUPUNKT ujarzmi nawet najbardziej bujny zarost, a przy tym zapewni Ci komfort i precyzję golenia.

Czytaj więcej: Komfort perfekcyjnie gładkiej skóry każdego dnia

Dzień Dawcy Szpiku w firmie AliplastDnia 11 maja 2022 r., na terenie firmy Aliplast odbyła się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku dla każdego pacjenta, który zostanie zakwalifikowany do przeszczepienia. Akcja realizowana była wspólnie z naszym Partnerem - firmą Budmar. 

Czytaj więcej: Dzień Dawcy Szpiku w firmie Aliplast

Piękny uśmiech dzięki szczoteczce sonicznej DTS511 BLAUPUNKTSzczoteczka soniczna, dzięki generowaniu drgań sonicznych, zapewnia delikatne czyszczenie zębów. Pomaga ona wykształcić nawyk prawidłowego mycia zębów i zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. Ze względu na doskonałą penetrację przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, szczoteczki soniczne są szczególnie polecane osobom noszącym aparaty ortodontyczne.

Czytaj więcej: Piękny uśmiech dzięki szczoteczce sonicznej DTS511 BLAUPUNKT

Salon fryzjerski w Twoim domuMaszynka do strzyżenia włosów HCC701 to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn ceniących sobie funkcjonalność. Solidna, minimalistyczna konstrukcja, stylowy design, duży wyświetlacz LED i uniwersalne wykończenie w ciemnym chromie przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.

Czytaj więcej: Salon fryzjerski w Twoim domu

Normobaria w trosce o nasz dobrostanNie ulega wątpliwości, że zdrowie jest jednym z istotnych zasobów wpływających na jakość i długość naszego życia. Zależy ono zarówno od środowiska, w jakim przyszło nam funkcjonować, jak i podjętych przez nas aktywności. Na jedną oraz drugą sferę mamy wpływ. W naszym zindustrializowanym, stresującym świecie medycyna i nauka starają się nadążyć za potrzebami człowieka, korzystając z coraz to nowszych technologii, odkryć, obserwacji naukowych podsuwając często skuteczne metody umożliwiające zadbanie o psychofizyczną kondycję.

Czytaj więcej: Normobaria w trosce o nasz dobrostan

Nowa suszarka do włosów w ofercie marki BlaupunktWielu z nas nie wyobraża sobie życia bez suszarki do włosów. Codzienne suszenie lub stylizacja fryzury sprawiają, że wymagania użytkowników względem tych urządzeń stale rosną. Znaczenie ma ich waga, moc, funkcje i końcówki dołączone do zestawu, a także wygląd i funkcjonalność. Model HDD401WH został zaprojektowany tak, aby szybko wysuszyć włosy, jednocześnie je pielęgnując. Elegancka, stonowana obudowa w kolorze białym  przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi, a składana rączka i małe wymiary także tym osobom, które lubią częste podróże z małym bagażem.

Czytaj więcej: Nowa suszarka do włosów w ofercie marki Blaupunkt

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top