Reklama

Wygraj wakacje marzeń z firmą CONECO

Wraz z nadejściem wiosny ruszyła III edycja konkursu „Wygraj wycieczkę marzeń”. Organizatorem jest firma CONECO, producent m.in wysokiej klasy wózków, fotelików samochodowych oraz innych produktów dla dzieci. Konkurs potrwa do dnia 28 kwietnia.
Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania związane z firmą CONECO. Główną nagrodą jest voucher do wykorzystania na zakup wycieczki marzeń.

Ponadto, organizator zaprasza do wzięcia udziału w dwóch dodatkowych konkursach. Uczestnik, który zacheci największą liczbę znajomych do wzięcia udziału w konkursie, zdobędzie dowolny produkt z oferty firmy CONECO. Natomiast za przesłanie zdjęcia swojej pociechy, można otrzymać wysokiej klasy aparat fotograficzny.

Co tydzień będzie losowana również nagroda tygodnia, którą każdorazowo będzie inny produkt z oferty firmy CONECO. Dla biorących udział w konkursie przygotowano także liczne nagrody pocieszenia.

Wszystkie informacje o regulaminie, nagrodach oraz formularz zgłoszeniowy znajdziemy na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej www.konkurs.coneco.pl .

Doświadczenie zdobyte przy realizacji poprzednich konkursów utrzymuje nas w przekonaniu, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem internautów, a tym samym przyczyni się do wzmocnienia marki CONECO. Wierzymy także, że nasze najwyższej klasy produkty, będą jeszcze chętniej wybierane przez klientów - mówi Ireneusz Szymocha, współwłaściciel firmy CONECO.

Opracowaniem koncepcji, stworzeniem serwisu konkursowego oraz obsługą kampanii w Internecie zajęła się agencja interaktywna AMP Media.
-------------------------------------------------------------------------------
CONECO S.C. to polska firma, która wprowadza na rynek markowe produkty, pochodzące ze znanych na świecie fabryk. Jej oferta obejmuje wiele typów wózków dziecięcych, fotelików samochodowych dla dzieci oraz turystycznych łóżeczek.
www.coneco.com.pl
-------------------------------------------------------------------------------
 AMP Media to jedna z agencji interaktywnych w Polsce, najdłużej działających na rynku internetowym i nowych technologii - od 1999 r. Kompleksowa obsługa klienta w obszarze Internetu, oferowana przez AMP Media, obejmuje doradztwo, kreację i rozwiązania technologiczne, tworzenie systemów e-commerce (np. www.bron.pl, www.vtrip.pl) oraz wsparcie marketingowe. Z usług agencji skorzystało wiele firm i instytucji, są to m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej, Lufthansa Polska, eBay Polska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Polska Agencja Prasowa, Beskidzki Dom Maklerski, Dominet Bank, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, TotalMoney.pl.
www.ampmedia.pl
 

AMP Media

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top