Reklama

"Cztery Kąty" z książeczką "Kwiaty w mieszkaniu"

Lutowe "Cztery Kąty" ukazały się z książeczką redakcyjną o roślinach w mieszkaniu i ich pielęgnacji. Magazyn jest w sprzedaży od 16 stycznia.

Tematem numeru najnowszych "Czterech Kątów" są oryginalne aranżacje miejsca do spania w mieszkaniu. Ponadto w wydaniu znalazły się porady, jak wygodnie i efektownie urządzić łazienkę oraz aneks jadalny. Magazyn prezentuje też modne dekoracje z perłami i bursztynem.

Prezentem dla czytelników jest dołączona do całego nakładu magazynu książeczka "Kwiaty w mieszkaniu" ze wskazówkami, czym się kierować, wybierając rośliny do każdego wnętrza i jak je pielęgnować.

Nowy numer "Czterech Kątów" jest dostępny od 16 stycznia w cenie 5,99 zł.

Wydanie wspierane jest kampanią promocyjną w „Gazecie Wyborczej” i jej dodatkach, w czasopismach Agory oraz na portalu Gazeta.pl. Promocję przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Agora

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top