Herbatniki Zwierzaczki - nowość w ofercie marki Familijne
Zwierzaczki suche i Zwierzaczki w czekoladzie mlecznej to kolejne produkty marki Familijne, które rozszerzają utworzoną wiosną br. kategorię ciastek. Herbatniki w dwóch wersjach smakowych - suche i z zawartością czekolady mlecznej - są adresowane do dzieci.
Zwierzaczki, podobnie, jak pozostałe produkty tej marki, są zapakowane we flowpack - najpopularniejszy na rynku rodzaj opakowania. Jego grafika jest spójna z ciastkami Familijnymi, wyróżnia się estetyką i obecnością czytelnego logotypu marki.
Szata graficzna opakowania została zaprojektowana z myślą o najmłodszych konsumentach. Zawiera intensywne, przyciągające uwagę barwy oraz postacie zwierząt.
Rynek ciastek jest wart 1,1 mld zł (MAT MA10) i cały czas rośnie. W ostatnim 12. miesięcznym okresie rynek ciastek wartościowo wzrósł o 7%. Herbatniki, najpopularniejszy rodzaj ciastek, stanowi 48% sprzedaży wszystkich ciastek na rynku.
Producent: Jutrzenka Colian
Cena, gramatura: Zwierzaczki suche 150g; 2,99zł.
Zwierzaczki w czekoladzie mlecznej 150g; 3,59zł.
Jutrzenka Colian
