Reklama

Aluprof i KRISPOL: zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasoweWeź udział w konkursie Aluprof i KRISPOL – zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasowe SKYLINE o wartości 70 000 zł!


To już ostatni moment na wzięcie udziału w wyjątkowym konkursie „Pokaż nam projekt swojego domu i wygraj dofinansowanie do drzwi tarasowych SKYLINE” organizowanym przez Aluprof, producenta systemów aluminiowych dla budownictwa oraz firmę KRISPOL, specjalizującą się w stolarce otworowej.

 Do 11 grudnia architekci i inwestorzy mogą przesyłać swoje zgłoszenia, spośród których jury wybierze zwycięski projekt. Celem konkursu jest promowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie, które łączą wysoką jakość, funkcjonalność i estetykę z dbałością o środowisko i wysoki komfort życia.

Konkurs polega na zaprojektowaniu domu, który wpisuje się w ideę cichego luksusu, czyli unikalnego połączenia minimalizmu, naturalności i zrównoważonego rozwoju. W projekcie należy uwzględnić drzwi tarasowe SKYLINE, innowacyjny system drzwi tarasowo-przesuwnych, łączący lekkość konstrukcji z dużymi przeszkleniami i panoramicznym widokiem.

Wygraj dofinansowanie o wartości 70 000 zł


Najciekawszy projekt domu zostanie nagrodzony 70 000 zł w formie dofinansowania do drzwi tarasowych SKYLINE. Dzięki wąskim profilom i ukrytej ramie, która sprawia, że konstrukcja jest niemal niewidoczna, zapewniają one nowoczesny i minimalistyczny wygląd budynku. Rozwiązanie łączy w sobie lekkość konstrukcji z dużymi przeszkleniami, które doświetlają wnętrze i  zapewniają panoramiczny widok na otoczenie. Drzwi pozwalają na komfortowe, bezprogowe przejście z domu na taras, tworząc jednolitą przestrzeń, a dodatkowo – za sprawą zastosowania profili o konstrukcji 3-komorowej z izolacją termiczną i szklenia pakietami 3-szybowymi – zapewniają również doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Pomagają też utrzymać odpowiednią temperaturę i ciszę w domu, a także zmniejszyć zużycie energii. Zwycięzca konkursu otrzyma dofinansowanie na drzwi zaprojektowane na wymiar, według przedłożonego przez siebie projektu.

Ostatnia szansa na zgłoszenie!

Aby wziąć udział w konkursie należy do 11 grudnia 2023 roku przesłać swoje autorskie zgłoszenie konkursowe wraz z załączonym projektem (wielkości pliku maksymalnie 20MB) oraz skanem wypełnionego zgłoszenia za pośrednictwem formularza konkursowego. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach Aluprof i KRISPOL. Wyniki konkursu oraz wyróżnione prace zostaną ogłoszone 20.12.2023 r. na stronie Krispol.pl.

Prace konkursowe oceni jury w składzie: Bożena Ryszka, Dyrektor Działu Marketingu i PR Aluprof, Łukasz Piszczek, Ambasador KRISHOME, Paweł Kobryński, architekt reprezentujący pracownię Front Architects oraz Natalia i Roman Milwicz, duet architektów z pracowni „Milwicz Architekci”.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: https://krispol.pl/zapraszamy-do-swiata-cichego-luksusu/?fbclid=IwAR1a8COl2L0Uhsw7E2fQadHJMWGbr8mG8DsmQcXcoTdClTrppyl0DdRziX8
Lider i innowator branży
Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w ponad 50 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” Aluprof promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.com .


Aluprof
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top