Reklama

Remmers Polska

 

 

 Remmers Polska sp. z o.o.
ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 (61) 816 81 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.remmers.plTworzymy, chronimy i podtrzymujemy wartości

Początki Grupy Remmers sięgają roku 1949, kiedy Bernhard Remmers założył swoją firmę, która po dziś dzień pozostaje niezależną firmą rodzinną. Specjalizujemy się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok przemysłowych i zatrudniamy łącznie około 1500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy ponad 400 systemów produktów do rozwiązywania problemów i dysponujemy liczonym w dziesięcioleciach doświadczeniem w najważniejszych obszarach kompetencji w branży budowlanej.Remmers Polska sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy. Powstała w 1996 roku. Jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Tutaj dysponujemy przestronnym centralnym magazynem, praktycznymi salami szkoleniowymi i najnowszej generacji galerią. To miejsce pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci, wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.

W Polsce posiadamy 3 centra serwisowe (Warszawa, Gdańsk i Kraków), w których nie tylko mamy zaplecze magazynowe, ale także miejsca przeznaczone do praktycznych szkoleń.

Nagrody i Wyróżnienia

  • Budowlana Firma Roku 2018
Wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Oprócz wyników finansowych, podczas wyboru decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.

  • Osobowość Roku 2018
Pan Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska, uhonorowany został tym tytułem za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe tytułem "Osobowość Roku 2018"! Michał Reck jest związany z chemią budowlaną i branżą meblarską od wielu lat. Zawsze podkreśla, że na taki wynik pracuje się zespołowo. Osiąganie sukcesu w biznesie jest jak zwycięstwo w kolarstwie. Kolarstwo bowiem to nie sport dla indywidualistów. Za sukcesem jednostki na mecie zawsze stoi drużyna. #RemmersTeam!


  • Statuetka Top Builder dla hydroizolacji MB 2K 2018
W 2018 roku miesięcznik „Builder” po raz 10. wskazał i zarekomendował najbardziej innowacyjne obszary branży budowlanej. Statuetki TopBuilder otrzymują wysokiej jakości markowe i nowoczesne materiały, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

  • Konsumencki Lider Jakości  2018 dla olejnu „Pflege Öl” w kategorii profesjonale oleje do tarasów
 „Konsumencki Lider Jakości” to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, a także niezależny dodatek dystrybuowany wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Dostarcza ono istotnych informacji o rynku polskim. Podstawowym efektem jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo. 

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top