Reklama

Wypalarka do chwastów WB2010 Blaupunkt - skuteczne narzędzie ogrodniczeWypalarka do chwastów WB2010 to wszechstronne narzędzie ogrodnicze, które wykorzystuje potężny płomień o temperaturze 1300°C do skutecznego eliminowania chwastów. Jej lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwa w obsłudze i manewrowaniu, zapewniając wygodę użytkownikowi podczas prac na świeżym powietrzu.

Urządzenie posiada zapalnik piezoelektryczny eliminujący konieczność używania otwartego ognia, a także zamek bagnetowy zapewniający pewne i stabilne połączenie między nabojem gazowym, a wypalarką. Zmniejsza to ryzyko przypadkowego rozłączenia, zapewnia bezpieczeństwo, łatwość użycia, stabilność połączenia, mobilność i zapobieganie wyciekom gazu.

Zastosowana w wypalarce do chwastów WB2010 regulacja płomienia pozwala na dostosowanie strumienia w zależności od rodzaju chwastów i warunków pracy. Delikatniejsze chwasty mogą wymagać niższej temperatury, podczas gdy bardziej oporne mogą potrzebować intensywniejszego płomienia.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top