Reklama

Yawal w Partnerstwie z Politechniką Śląską Tworzy Innowacje w Architekturze!Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się wynikami naszej inspirującej współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach. Wspólnie z tą prestiżową uczelnią, postanowiliśmy dać studentom architektury niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu na systemach Yawal, organizując konkurs pod tytułem: "Nowatorskie zastosowania systemów przegród aluminiowo-szklanych w projektach architektonicznych obiektów wielofunkcyjnych".


Korzystając z właściwości systemów Yawal, studenci mieli możliwość praktycznego zastosowania swojej teoretycznej wiedzy oraz kreatywnego myślenia. Dzięki tej inicjatywie nie tylko daliśmy impuls do tworzenia innowacyjnych koncepcji w architekturze, ale również oferowaliśmy studentom realną szansę na pokazanie, jak można innowacyjnie wykorzystać systemy Yawal w praktyce.

Jesteśmy przekonani, że synergia wiedzy uniwersyteckiej, możliwości systemów Yawal oraz doświadczenia przemysłowego to klucz do tworzenia przyszłościowych koncepcji w dziedzinie architektury.  Zaprezentowanie wyników tej owocnej współpracy miało miejsce 27 października 2023 r. w Galerii II Piętro CPN PŚ w Gliwicach.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Politechnice Śląskiej za tak produktywną współpracę oraz wszystkim uczestnikom konkursu za ich niebywałe zaangażowanie i świeże spojrzenie na architekturę. Jest to dopiero początek naszej współpracy, a naszym celem jest dalsze wspieranie młodych talentów i przyczynianie się do ewolucji światowej architektury.

Yawal
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top