Hitowe ceny na Black Friday od Media Expert!

DrukujSieć Media Expert przygotowała na Czarny Piątek świetną ofertę w segmencie TV, AGD, smartfonów, a także sprzętu gamingowego. Black Friday to doskonała okazja na zakupy w super atrakcyjnych cenach i oszczędności sięgające kilkuset złotych. Promocje trwać będą do poniedziałku włącznie.


Black Friday w Media Expert obejmuje wiele produktów, które można od dziś do poniedziałku włącznie zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, a wynikającego z tego oszczędności mogą sięgać nawet kilkuset złotych. Oferta dostępna jest zarówno na stronie mediaexpert.pl, jak i w elektromarketach. Przypomnijmy, że od soboty zakupy będzie można zrealizować również w sklepach Media Expert w galeriach handlowych. Dla wygodny Klientów, godziny pracy wszystkich sklepów zostały wydłużone.

Sieć, we współpracy z Acer Polska, przygotowała również niespodziankę dla fanów gamingu, Od soboty, do każdego zakupionego produktu marki Acer, kupujący otrzyma 4 puszki Predator EnergyDrink w cenie 1 pln. W Czarny Piątek, napoje będą dodawane gratis do każdego zakupu, bez względu na segment i markę, powyżej kwoty 100 pln.


Przykładowe promocje cenowe*:


* pełna specyfikacja powyższych produktów, regulamin oraz lista wszystkich urządzeń dostępnych w promocyjnych cenach Black Friday dostępna jest na stronie: www.mediaexpert.pl/lp,black-friday

Szczegółowe zasady promocji dostępne w regulaminie akcji, opublikowanym na stronie mediaexpert.pl .

Media Expert
press box