Reklama

KRISHOME FEN 78N - Okno z idealną proporcjąW erze, gdy design czerpie inspirację z funkcjonalności, dobrze doświetlone domy i mieszkania stają się kluczem do codziennego komfortu. Naturalne światło, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, tworzy harmonię sprzyjającą zarówno zdrowiu, pracy, jak i odpoczynkowi.


NOWOŚĆ: Okna FEN 78N

„Najnowszy system okienny od KRISHOME bazuje na idealnej proporcji energooszczędności, designu i ceny. Został zaprojektowany z myślą o harmonii tych trzech kluczowych elementów, gwarantując wysoki komfort mieszkania i satysfakcję z zakupu” – o nowych oknach mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. „Rosnące zainteresowanie kompleksowymi rozwiązaniami motywuje nas do nieustannego rozwijania oferty. Codziennie staramy się zrozumieć potrzeby inwestorów i zapewnić im odpowiedni poziom życia. Dlatego w procesie planowania nowego systemu i wdrożenia do produkcji kładliśmy nacisk na detale użytkowe i gwarancję jakości okien z linii FEN 78N.”

NA USŁUGACH Słońca

Lekkości i elegancji oknom FEN 78N nadają konstrukcyjnie przylgi, które są prawie o połowę węższe niż w innych systemach. Niskie złożenie profili o wysokości 110 mm umożliwia zastosowanie pakietów szybowych o większej powierzchni, co przekłada się na zwiększenie ilości światła dziennego wpadającego do wnętrza domu. Okna FEN 78N zmniejszają straty ciepła zimą i chłodu latem zapewniając komfort termiczny przez cały rok oraz niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację.

TRWAŁOŚĆ na rzecz środowiska naturalnego

Nowy system FEN 78N oferuje rozwiązania poprawiające termoizolacyjność i parametry statyczne, co przekłada się na większą trwałość i niezawodność okien. Mimo niezwykle wąskich profili, okno zachowuje doskonałą statykę konstrukcji. Profile, w znacznej mierze, zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, zmniejszając w ten sposób wpływ procesu produkcji na środowisko naturalne.

PRZYJAZNA cena

Oprócz modernistycznego wzornictwa, niepodważalnym atutem nowego systemu KRISHOME jest jego atrakcyjna cena. Badania rynku przeprowadzone na zlecenie producenta wykazały, że głównymi czynnikami decydującymi o wyborze stolarki okiennej przez osoby budujące dom są: energooszczędność i trwałość. Blisko 67,3% inwestorów stawia na energooszczędne rozwiązania, aby w przyszłości obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Jednocześnie 58,8% z nich pilnuje kosztów budowy, starając się nie przekraczać zaplanowanego budżetu.

Mając na uwadze te oczekiwania, podczas projektowania FEN 78N szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomię zakupu i przystępną cenę stolarki okiennej. Dzięki temu inwestorzy mogą z łatwością zmieścić okna w swoim budżecie, bez obaw o jego przekroczenie. Dodatkowo, okna FEN 78N zwracają się w postaci oszczędności na energii oraz podnoszą wartość nieruchomości.

Szerokie DOPASOWANIE


Stolarka z linii FEN78N sprawdzi  się  w nowoczesnej  architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz w przypadku termomodernizacji starego domu. Bogata paleta dekorów pozwala na idealne dopasowanie okien do wnętrza, a smukły profil staje się ozdobą elewacji niezależnie od kształtu i bryły budynku. KRISHOME oferuje pełne dopasowanie technologiczne i kolorystyczne kompletu stolarki okiennej, drzwiowej i garażowej. Spójność wizualna budynku to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Zapraszamy po szczegóły do Sieci Salonów KRISHOME w całej Polsce.

Znajdź najbliższy Salon: www.krishome.pl/salony

*Badanie rynku wykonane na zlecenie KRISHOME przez Openfield, 2024

 

 

KRISHOME Sp. z o.o. jest nowoczesną marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 35 lat. Zakłady produkcyjne oferują komplet stolarki dla domu: okna PVC, stolarkę aluminiową, rolety i żaluzje, drzwi zewnętrzne oraz segmentowe bramy garażowe i przemysłowe. Stolarka KRISHOME dostępna jest w całej Polsce poprzez profesjonalną Sieć Salonów oraz Partnerów Handlowych. Więcej: https://krishome.pl/

KRISHOME
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top