Reklama

Eksperci aranżacji wnętrz wybrali biurowiec Adgar WaveMarka „Urządzamy pod klucz” (urzadzamypodklucz.pl) dołączyła do grona najemców biurowca Adgar Wave. Podmiot, reprezentujący branżę aranżacji i wystroju wnętrz, wynajął łącznie 289 mkw przestrzeni na parterze, która obejmuje nową wzorcownię oraz pomieszczenia biurowe na 3 piętrze. Budynek, mieszczący się w sercu biznesowego Mokotowa, ceniony jest za nowoczesną funkcjonalność, wysoki standard oraz troskę o środowisko naturalne, potwierdzoną prestiżowym certyfikatem LEED GOLD.


Adgar Wave to biurowiec usytuowany w samym centrum biznesowej części Mokotowa, u zbiegu ulic Marynarskiej i Rzymowskiego. Charakter budynku, oprócz ergonomicznych wnętrz, podkreśla doskonała ekspozycja oraz zastosowane rozwiązania elewacyjne, które umożliwiają doświetlenie biur naturalnym światłem. Lobby, recepcje budynkowe oraz hole windowe zostały zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną Medusa Group.

W ostatnich tygodniach Adgar Wave stał się siedzibą dla firmy DECORPROJECT, właściciela marki urzadzamypodklucz.pl, reprezentującej branżę projektowania i wykończenia wnętrz, cenioną przez środowiska architektów oraz mediów wnętrzarskich w naszym kraju.

„Wybór Adgar Wave przez firmę, która na co dzień wyznacza trendy w dziedzinie designu i aranżacji przestrzeni jest dla nas niezwykle satysfakcjonujący. Potwierdza bowiem, że nasze rozwiązania i pomysły na tworzenie przyjaznych miejsc pracy są doceniane również przez ekspertów. Cieszymy się bardzo, że marka Urządzamy pod klucz dołączyła do społeczności Adgar Poland i mamy nadzieję, że w przyszłości nie zabraknie okazji do wymiany doświadczeń i realizacji wspólnych projektów” – mówi Ewelina Nuszczyńska, Leasing and Flexible Workplaces Manager w Adgar Poland.

Marka urządzamypodklucz.pl to autorski projekt Anny Sadowskiej-Wójcik, która od ponad 12 lat realizuje misję rozwoju i kreowania trendów w branży wnętrzarskiej.
Do tej pory firma urządziła ponad 2000 wnętrz w Warszawie, Krakowie i okolicach tych miast. Dzięki nieszablonowemu podejściu i bezkompromisowej filozofii wdrażania nawet najśmielszych rozwiązań, marka zyskała uznanie nie tylko wśród swoich klientów, ale również w branży deweloperskiej, designerskiej i architektonicznej zdobywając liczne nagrody, jak chociażby TOP QUALITY 2017 czy EXELENT DESIGN 2019 i 2020.

„W procesie wyboru miejsca dla naszej warszawskiej siedziby kluczowe było to, by biura, do których będziemy zapraszać klientów korespondowały z naszymi wartościami, poczuciem estetyki oraz twórczym podejściem do zarządzania przestrzenią. Biurowiec, na który postawiliśmy wyróżnia się doskonała lokalizacją i wyśmienitym dojazdem z wielu kierunków miasta i obwodnicy. W Adgar Wave doceniamy również elastyczność w reagowaniu na nasze potrzeby skalowania powierzchni i gotowość zespołu Adgar Poland do realizacji każdego pomysłu, który teraz i w przyszłości pozwoli na optymalną ekspozycję potencjału i proponowanych przez nas rozwiązań.” – mówi Anna Sadowska-Wójcik.

Ponadto, właścicielka firmy zapowiada, że nowe miejsce połączy funkcję przestrzeni do pracy z misją rozwijania branży wnętrzarskiej poprzez częste spotkania, warsztaty, a także inicjatywy integrujące społeczność partnerów biznesowych marki oraz jej docelowych klientów.

Adgar Wave

13-kondygnacyjny budynek, o łącznej powierzchni ponad 14 tys. mkw., oferuje nowoczesne biura w formacie i wykończeniu idealnie dopasowanym do oczekiwań klientów, a także elastyczne przestrzenie do pracy w modelu Be Yourself oraz Flexi Lease. Jednak nie tylko walory estetyczne stanowią o atrakcyjności budynku. Adgar Poland zadbał również o ciekawy dobór najemców, wśród których są m.in. Orange Theory Fitness, kawiarnie, a także udogodnienia, jak np. bezpłatna wypożyczalnia rowerów marki  BMW. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również lubiana przez warszawiaków Galeria Mokotów z bogatą ofertą handlowo-usługową, rozrywkową i gastronomiczną. Adgar Wave jest także świetnie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta, zarówno poprzez transport publiczny, jak i biegnącą w pobliżu południową obwodnicę Warszawy. Ponadto, standard biurowca oznaczono najwyższą klasą „A” oraz uhonorowano certyfikatem LEED GOLD. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest budynkom biurowym, które spełniają kryteria redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz wdrażają rozwiązania obniżające zużycie energii, minimalizację odpadów czy wykorzystanie technologii gwarantującej niższą emisję CO2 – zarówno na etapie budowy, jak i późniejszego funkcjonowania.
 
Więcej:
Adgar Poland

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top