Reklama

Media Expert z tytułem Best Omnichannel Brand!Media Expert zwyciężył w pierwszej polskiej edycji międzynarodowego programu Best Brands Awards w kategorii Best Omnichannel Brand.

Best Brands Awards to w pełni niezależny ranking wyłaniający najsilniejsze marki na polskim rynku wyłącznie na podstawie dwóch wskaźników - faktycznych danych rynkowych oraz więzi i relacji marki z konsumentem. Choć w Polsce nagrody w rankingu przyznane zostały po raz pierwszy, w wielu krajach Europy trafiają do najbardziej cenionych przez konsumentów firm już od 18 lat. Organizatorem rankingu w naszym kraju są Group One i GfK Polonia.


W opinii ponad 5 tys. respondentów badania, to właśnie sieć Media Expert najskuteczniej łączy funkcjonalność sprzedaży i komunikacji w przestrzeni offline i online.

Silna pozycja Media Expert w kategorii omnichannel to efekt wieloletnich inwestycji oraz uważnego obserwowania trendów. Z jednej strony sieć wciąż powiększa liczbę elektromarketów – jest ich już 550 w ponad 330 miastach, z drugiej intensywnie rozwija funkcjonalność sklepu internetowego oraz system logistyki dostaw.

Na początku września zakończono m.in. budowę centrum logistycznego dla dystrybucji krajowej pod Łodzią, obejmującego powierzchnię aż 230 tys. mkw. w Central European Logistics Hub.

„Pandemia bezpośrednio przełożyła się na wzrosty udziału kanału e-commerce w ogólnej sprzedaży, ale Media Expert jeszcze przed jej rozpoczęciem wdrażał innowacyjne projekty logistyczne, pozwalające na automatyzację i niezawodność dostaw w obu kanałach dystrybucji. Dzięki tym właśnie działaniom efektywnie odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania klientów, a także zmiany w trendach i wzmocnienie komplementarności sprzedaży w retail i omnichannel” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

MediaExpert.pl jest w ścisłej czołówce najchętniej odwiedzanych sklepów internetowych, witrynę miesięcznie odwiedza ponad 11 mln internautów. Elektromarkety Media Expert obsługują rocznie ok. 70 mln klientów.

Media Expert
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top