Reklama

NITUS wieńczy jubileusz 20leciaFirma NITUS, producent okien, drzwi, bram, rolet, pergoli i wygrodzeń, zwieńczył obchody jubileuszu 20 lat na rynku. To niezwykłe wydarzenie było okazją do celebracji, dyskusji na temat decyzji i inwestycji, które kształtowały firmę przez dwie dekady. Była to również okazja do zaprezentowania celów, wyzwań i kroków, które firma postanowiła podjąć w odpowiedzi na dynamikę rozwoju technologicznego, ale również trendów społecznych, sprzedażowych i marketingowych.

Czytaj więcej: NITUS wieńczy jubileusz 20lecia

Schüco Perfect - perfekcyjna integracja funkcji w jednym oknieOkno, osłona przeciwsłoneczna, moskitiera, a nawet parapet czy zerowy próg – w ramach systemu Schüco Perfect wszystkie te elementy mogą być estetycznie zintegrowane w jednym prefabrykowanym produkcie dostarczanym na plac budowy w postaci gotowej do montażu. Innowacyjne rozwiązanie oszczędza czas, ogranicza błędy, a przede wszystkim gwarantuje perfekcyjny, minimalistyczny design stolarki okiennej.

Czytaj więcej: Schüco Perfect - perfekcyjna integracja funkcji w jednym oknie

MONTERIADA z firmą Hörmann. Targi BUDMA 2024 MTP, pawilon 5, stoisko 1Jak prawidłowo zamontować drzwi wewnętrzne i segmentową bramę garażową? Wzorcowe pokazy zaprezentują specjaliści z firmy Hörmann podczas kolejnej MONTERIADY, która odbędzie się w dniach 30.01 – 02.02.2024 w ramach targów BUDMA w Poznaniu.

Firma Hörmann jako partner ogólnopolskiej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”, organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi, uczestniczy w kolejnej odsłonie MONTERIADY, która zwraca uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji. Organizowana od 2016 roku MONTERIADA, cieszy się dużym zainteresowaniem. W trakcie trwających trzy dni pokazów, będzie można zapoznać się z nowościami oferowanymi przez producentów stolarki otworowej, a także porozmawiać z ekspertami na temat stosowanych rozwiązań.

Czytaj więcej: MONTERIADA z firmą Hörmann. Targi BUDMA 2024 MTP, pawilon 5, stoisko 1

Innowacyjne membrany dachowe BLACK w jakości CREATON
Przedstawiamy nowość w ofercie marki CREATON – linię innowacyjnych, funkcjonalnych i trwałych membran BLACK przeznaczonych na dachy skośne oraz elewacje. Stworzone z najlepszych dostępnych materiałów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w oparciu o blisko 140 lat doświadczeń marki CREATON w branży dachowej. Zaprojektowane we współpracy z dekarzami, z myślą o ekspertach oczekujących niezawodności podczas montażu dachu w każdych warunkach. Dla inwestorów są gwarancją funkcjonalnego i trwałego dachu na lata.

Czytaj więcej: Innowacyjne membrany dachowe BLACK w jakości CREATON

Prestiż od progu - poznaj drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu MB-86N Pivot Door od AluprofJak podkreślić wejście do budynku i sprawić, by było reprezentacyjnym elementem elewacji? Służyć temu mogą designerskie, wielkogabarytowe drzwi. Skupiając się na ich wyglądzie i rozmiarze, nie można jednak zapominać o funkcjonalności. Sposobem na pogodzenie atrakcyjnej formy i bardzo dobrych parametrów może być najnowsza propozycja marki Aluprof – drzwi MB-86N Pivot Door z przesuniętą osią obrotu.

Czytaj więcej: Prestiż od progu - poznaj drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu MB-86N Pivot Door od Aluprof

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATONTrwa nowy sezon w Akademii CREATON – nowoczesnym centrum szkoleniowym oferującym dekarzom z całej Polski możliwość poszerzenia wiedzy. Udział w zajęciach to świetna okazja do doskonalenia umiejętności, wymiany doświadczeń zawodowych, konsultacji z ekspertami, a także zapoznania się z nowościami produktowymi. Dla uczestników przygotowano atrakcyjną ofertę złożoną z 3 nowych programów szkoleniowych. 

Czytaj więcej: Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Energetyka będzie jak internet - całkowicie rozproszonaOZE Biomar wyrasta na lidera rynku, który czeka boom po odblokowaniu pieniędzy z KPO

Donald Tusk jedzie w środę do Brukseli na rozmowy w sprawie odblokowania środków z Krajowego Planu Odbudowy. Jeśli tak się stanie, rynek fotowoltaiki w Polsce, który w ostatnim roku dostał zadyszki, może szybko dokonać skoku cywilizacyjnego. Na cele związane z energetyką Polska może uzyskać z Brukseli aż 25 mld zł. To wystarczyłoby na gruntowną modernizację przestarzałych sieci przesyłowych, które nie są w stanie przyjąć zwiększonej produkcji z instalacji fotowoltaicznych.

Czytaj więcej: Energetyka będzie jak internet - całkowicie rozproszona

PLGBC: Wzrasta liczba inwestycji z certyfikatami ekologicznymiPowodem rosnąca świadomość inwestorów i dążenie branży do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko

Czytaj więcej: PLGBC: Wzrasta liczba inwestycji z certyfikatami ekologicznymi

Podkategorie

BIZNES

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top