Reklama

TVN jako pierwszy w telewizji pokaże film, sponsorowany przez Portal Praca.pl

"Headhunter", film wyreżyserowany przez Wojciecha Pacynę, z Dereszowską, Olszówką i Wieczorkowskim w rolach głównych będzie wspierany promocyjnie przez Radio Zet i stację TVN. Muzykę do filmu nagrywa Kasia Nosowska, a piosenką przewodnią filmu będzie utwór napisany w ramach konkursu Radia ZET. Portal Praca.pl jest Sponsorem Głównym produkcji, której premiera już w przyszłym roku.

Film opowiada o  łowcach głów, ludziach doskonale znających się na rekrutacji i znajdowaniu  specjalistów na najlepsze stanowiska w korporacjach!  W filmie znajdują takich -  właśnie na Portalu Praca.pl! Idea filmu odpowiada idealnie celom, jakie stawia sobie Portal Praca.pl jako jeden z najpopularniejszych serwisów pracy, gdzie sukces pracodawcy nie jest jedynie elementem filmowego scenariusza!  
***

 

Ogólnopolski Portal Praca.pl powstał z myślą o szybkiej i skutecznej rekrutacji. Z dużym zaangażowaniem pomaga pracodawcom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom dotrzeć do wymarzonych ofert pracy. Portal posiada w Polsce dwa biura - w Warszawie i Katowicach. Twórcy portalu postawili na te dwa prężnie rozwijające się ośrodki z myślą o doskonałej i sprawnej obsłudze pracodawców w całym kraju. Obecnie firma zatrudnia 25 pracowników. Zdecydowana większość z nich to indywidualni doradcy. Atutem Praca.pl jest wysoki standard usług jaki zapewnia ogłoszeniodawcom.

 Praca.pl

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top