Reklama

Zapowiedzi Travel Channel na styczeń 2009

Travel Channel przygotował na styczeń wyjątkowe programy, aby z wielkim rozmachem wejść w nowy rok!
W tym miesiącu na szczególne wyróżnienie zasługuję programy:

Esencja podróży
Premiera 8 stycznia (czwartek) o godzinie 19.00

Czy szukałeś kiedyś programu, który zabierze Cię do miejsca z Twoich marzeń i zainspiruje do upragnionych wakacji, a jednocześnie nie będzie przypominał nudnego przewodnika? Seria Esencja podróży to cykl, w którym twórcy uchwycili esencję miejsc – największe atrakcje, kulturę, historię i sekrety, które sprawiają, że są one absolutnie wyjątkowe. Nasza ekipa reporterów, w tym Mike McClean, Sarah Cawood i Danny Robbins odkrywają tajemnicę historycznych miejsc, obserwują powstające właśnie nowoczesne projekty oraz oglądają z bliska cuda, które przyprawią ich o szybsze bicie serca. Reporterzy podczas swojej podróży odwiedzają m.in. Sztokholm, Quebec, Monachium, Las Vegas i Pragę. Rezultat jest często zabawny, czasem kontrowersyjny ale zawsze ukazuje doskonały i pełny obraz tych niezwykłych miejsc.

Parada róż
Premiera 10 stycznia (sobota) o godzinie 20.00
Na antenie Travel Channel pojawi się światowej sławy odbywająca się w Ameryce Parada Róż. Ponadto wydarzenie zostanie połączone z Nowym Rokiem. Zobaczymy jak energiczny zespół przejedzie na kolorowej, ozdobionej kwiatami platformie. Pokażemy Ci najbardziej kolorowy sposób świętowania Nowego Roku.  


Podróż w świat win – z Budapesztu na Morze Czarne
Premiera 26 stycznia (poniedziałek) o godzinie 20.00

Nasz nieustraszony ekspert od wina, Izabela Legeron, powróci by odbyć podróż na Węgry, do Rumunii oraz Bułgarii. W drodze odkryje co sprawia, że te regiony ponownie stają się głównymi ośrodkami produkcji win. Na Węgrzech, w kolebce trunku spritzer, Izabela spotka winiarzy, którzy do produkcji używają dawno zapomnianych odmian winorośli. Na koniec wizyty w tym kraju prezenterka zasmakuje „Króla win i Wina królów”, czyli słynnego Tokaja.
W Rumunii Izabela prześledzi historię przepisów winnych aż do czasów rzymskich i sprawdzi jak wygląda ten proces obecnie.
Bohaterka skończy podróż w Bułgarii, gdzie spróbuje lokalnych odmian win, które gościły na stołach samego Homera i Churchilla. W drodze napotka swoich rodaków, którzy po pobycie w Bułgarii tak zachwycą się winem, że postanowią osiedlić się tam oraz otworzyć własny sklep.
Jeśli jesteś smakoszem oraz miłośnikiem wina i chcesz odkryć nowe doświadczenia związane z tym wyśmienitym trunkiem wyrusz tam z nami!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.travelchanneltv.pl

Shi events

 

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top