Reklama

Bezpłatne warsztaty z programowania w MediaMarkt

Sklepy MediaMarkt są znane nie tylko miłośnikom nowoczesnych technologii, ale także uczniom i nauczycielom okolicznych szkół podstawowych. Od kilku lat w wybranych marketach organizowane są bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym razem na warsztaty edukacyjne z programowania zaprasza warszawski MediaMarkt przy Al.Krakowskiej 61.

Czytaj więcej: Bezpłatne warsztaty z programowania w MediaMarkt

Producent bram garażowych próbuje sił w branży gamingowej?WIŚNIOWSKI wypuścił zaskakującą grę platformową w stylistyce 16-bitowej. Fabuła trzyma w napięciu do samego końca, a zadaniem gracza jest dotrzeć do przyjaciela, aby uratować jego… życie. Grę na swoim kanale promuje znany w świecie gamingowym YouTuber Kaluch. Dlaczego? Aby się przekonać trzeba przejść 2 THE LIGHT – jednak szalenie istotne jest dotrwanie do samego końca!

Czytaj więcej: Producent bram garażowych próbuje sił w branży gamingowej?

Media Expert partnerem Ekstraklasa Games!Sieć Media Expert dołączyła do grona partnerów Ekstraklasa Games, największego w historii turnieju gry FIFA w Polsce. To świetna wiadomość dla wszystkich entuzjastów wirtualnej rozrywki i kibiców piłkarskich w naszym kraju. Kwalifikacje rozpoczynają się już 5 marca, finał zaś zaplanowano na 26 maja 2019 r. Turniej od fazy ligowej transmitowany będzie przez Polsat Games.


„Udział sieci Media Expert w tym projekcie jest naturalną konsekwencją naszego dotychczasowego, wieloletniego wspierania fanów najpopularniejszej serii EA SPORTS. Przypomnę, że w turniejach FIFA organizowanych przez Media Expert, tylko w ostatnich 6 latach wzięło udział prawie 5 tys. uczestników. W tym roku wchodzimy na wyższy szczebel - Ekstraklasa dołączyła do ekskluzywnego grona lig, które uruchomiły swoje rozgrywki esportowe – m.in. Premier League czy Bundesligi. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy częścią tego przedsięwzięcia i wierzę, że wspólnie z organizatorami Ekstraklasa Games uwolnimy pełny potencjał umiejętności polskich graczy.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Czytaj więcej: Media Expert partnerem Ekstraklasa Games!

MODECOM wprowadza do sprzedaży następcę popularnej klawiatury mechanicznej z podświetleniem RGB

 

Firma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejną klawiaturę mechaniczną czyli MODECOM Volcano Hammer RGB.
Czytaj więcej: MODECOM wprowadza do sprzedaży następcę popularnej klawiatury mechanicznej z podświetleniem RGB

Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2018"  • Już niemal 40 proc. polskich firm zetknęło się ze zjawiskiem cyberprzestępczości.
  • Tylko 14 proc. telefonów i mniej niż połowę komputerów służbowych zabezpieczamy programem antywirusowym.
  • 70 proc. respondentów nie wie, jak zareagować w chwili stwierdzenia cyberzagrożenia.

 

Czytaj więcej: Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2018"

Nowe myszy od MODECOM - do biura i domu Firma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty dwa modele myszy MC-M4.1 oraz MC-WM4.1.
Czytaj więcej: Nowe myszy od MODECOM - do biura i domu

Innowacyjne podejście do CSR zaproponowane przez WIŚNIOWSKIW połowie stycznia tego roku w sieci pojawiła się nowa gra platformowa 2 THE LIGHT, której pomysłodawcą stał się znany w branży budowlanej producent bram garażowych WIŚNIOWSKI. Jak się okazało nie był to krok w stronę nowego produktu, tylko innowacyjna i niecodzienna propozycja działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) pod hasłem „Zostań bohaterem! Zamień granie w pomaganie.”

Czytaj więcej: Innowacyjne podejście do CSR zaproponowane przez WIŚNIOWSKI

Backup gotowy do działania? Poznaj IDPA DP4400 appliance!Zaproszenie na bezpłatne webinarium w ramach Vtorków Technologicznych

Światowe koncerny prześcigają się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które mają na celu skuteczne zabezpieczenie naszych danych. O minimalizacji ryzyk i innowacyjnej technologii backup’u opowie Paweł Chruściak z DELL EMC w ramach bezpłatnego cyklu webinariów, realizowanych przez VECTO. Najbliższy Vtorek Technologiczny już 9 października od godz. 11.00.
Czytaj więcej: Backup gotowy do działania? Poznaj IDPA DP4400 appliance!

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top