Reklama

CREATON Polska przyjacielem UNICEF - kontynuacja współpracyCREATON Polska kontynuuje udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Firma postanowiła nadal wspierać działalność organizacji na rzecz dzieci dotkniętych klęskami żywiołowymi i konfliktami zbrojnymi – od Etiopii, przez Syrię, po Afganistan, Pakistan i Bangladesz, zwłaszcza w Ukrainie, gdzie za wschodnią granicą Polski trwa konflikt zbrojny.

Czytaj więcej: CREATON Polska przyjacielem UNICEF - kontynuacja współpracy

Zabierz psa na zakupy w MediaMarktZa oknem świeci słońce, a przed nami gorące dni. MediaMarkt przypomina, jak niebezpieczne mogą być upały i ponownie rusza z akcją ,,Witamy Psiaki!’’. Sieć apeluje, aby nie zostawiać psów w samochodzie i zachęca swoich klientów do wizyty w sklepie razem ze swoim pupilem. Akcja dotyczy sklepów wolnostojących.

Czytaj więcej: Zabierz psa na zakupy w MediaMarkt

Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły właśnie współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach –  lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.

Czytaj więcej: Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!

Powrót stacjonarnych zajęć w Muzeum Energetyki PodkarpackiejPo przerwie spowodowanej pandemią, PGE Obrót wznawia organizację zajęć edukacyjnych dla dzieci i dorosłych w Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie. Muzeum jest dostępne dla odwiedzających od poniedziałku do piątku, również w czasie wakacji.

Czytaj więcej: Powrót stacjonarnych zajęć w Muzeum Energetyki Podkarpackiej

PGE Obrót zaprasza na "Elektromagnetyczne opowiadania"Interaktywna przygoda łącząca naukę z zabawą, a także możliwość zwiedzania Muzeum Energetyki Podkarpackiej - to wszystko dostępne jest w ramach zajęć edukacyjnych organizowanych przez PGE Obrót, sprzedawcę energii elektrycznej z Grupy PGE.

Czytaj więcej: PGE Obrót zaprasza na "Elektromagnetyczne opowiadania"

PGE Obrót sponsorem Akademii Stali RzeszówNajwiększy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce z Grupy PGE został sponsorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów, która kształci młodych adeptów piłki nożnej.

Czytaj więcej: PGE Obrót sponsorem Akademii Stali Rzeszów

Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast10 września 2022 r. (sobota) odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej. To kolejny projekt Fundacji Grupy Aliplast, która tym razem do udziału zaprasza lubelskie firmy i ich piłkarskie reprezentacje.  Celem Turnieju jest zebranie funduszy na stypendia sportowe dla dzieci z Ukrainy.

Czytaj więcej: Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

Aliplast Chęć na Pięć - biegniemy dla Ukrainy /Fundacja Grupy AliplastFundacja Grupy Aliplast powstała 29. marca br.  opierając swoje cele statutowe na realizacji działań z zakresu dobroczynności i szeroko rozumianej edukacji na rzecz społeczności lokalnych, przy zaangażowaniu Pracowników firmy. Grupa Aliplast to prawie 1000 osobowy Zespół – ogromny potencjał drzemiący w ludziach, którzy mogą i chcą zrobić coś dobrego dla innych. Jednym z pierwszych działań jest bieg charytatywny Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy.

Czytaj więcej: Aliplast Chęć na Pięć - biegniemy dla Ukrainy /Fundacja Grupy Aliplast

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top