Reklama

Aliplast Chęć na Pięć - biegniemy dla Ukrainy /Fundacja Grupy AliplastFundacja Grupy Aliplast powstała 29. marca br.  opierając swoje cele statutowe na realizacji działań z zakresu dobroczynności i szeroko rozumianej edukacji na rzecz społeczności lokalnych, przy zaangażowaniu Pracowników firmy. Grupa Aliplast to prawie 1000 osobowy Zespół – ogromny potencjał drzemiący w ludziach, którzy mogą i chcą zrobić coś dobrego dla innych. Jednym z pierwszych działań jest bieg charytatywny Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy.

Czytaj więcej: Aliplast Chęć na Pięć - biegniemy dla Ukrainy /Fundacja Grupy Aliplast

Grupa Aliplast wspiera UkrainęW obliczu zaistniałej sytuacji związanej z atakiem wojsk rosyjskich na Ukrainę Zarząd Grupy Aliplast podjął działania zmierzające do przekazania wsparcia finansowego i rzeczowego na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Jednoczymy się w tym trudnym czasie ze wszystkimi obywatelami Ukrainy: naszymi pracownikami i ich rodzinami, z pracownikami naszych Klientów i dostawców.

Czytaj więcej: Grupa Aliplast wspiera Ukrainę

G-U Polska wspiera RK Exclusive Doors MTB TeamStrategia wizerunkowa G-U Polska, dostawcy innowacyjnych systemów okiennych i drzwiowych, nie od dziś opiera się na promowaniu sportowych inicjatyw i zdrowego trybu życia. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy sponsorskiej z RK Exclusive Doors MTB Team – profesjonalną drużyną kolarską, której właścicielem jest Robert Karasek, szef firmy RK Exclusive Doors, będącej sponsorem tytularnym zespołu. To nie pierwszy raz, gdy G-U wspiera rowerzystów. W zeszłym roku nawiązało współpracę ze Stowarzyszeniem Kórnickie Bractwo Rowerowe.

Czytaj więcej: G-U Polska wspiera RK Exclusive Doors MTB Team

Zbiórka Yawal dla UkrainyPotępiamy przerażający atak zbrojny na Ukrainę – brakuje słów, które opisują tragedie milionów ludzi, w tym niewinnych dzieci, które staną się jego ofiarami. Jako ludzie i jako Firma nie możemy pozostać na to obojętni.

Czytaj więcej: Zbiórka Yawal dla Ukrainy

Branża stolarki otworowej solidaryzuje się z UkrainąW obliczu dramatycznych zdarzeń związanych z atakiem Rosji na Ukrainę, polska branża budowlana deklaruje solidarność z narodem ukraińskim. Niekończącemu się konfliktowi zbrojnemu nie tylko przygląda się, ale też wyciąga w kierunku Ukraińców pomocną dłoń, wiele przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce. Konkretne kroki w celu charytatywnej pomocy potrzebującym, podjęły również firmy członkowskie Związku Polskie Okna i Drzwi.

Czytaj więcej: Branża stolarki otworowej solidaryzuje się z Ukrainą

Złote Serduszko nr 2 WOŚP wylicytowane przez Klimas Wkręt-metZłote serduszko nr 2 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało wylicytowane przez Klimas Wkręt-met, lidera branży elementów złącznych w Europie środkowej i Wschodniej.

Czytaj więcej: Złote Serduszko nr 2 WOŚP wylicytowane przez Klimas Wkręt-met

Solidarni z Ukrainą - stanowisko Aluprof SA w związku z wojną w Ukrainie


W związku z wojną w Ukrainie i dramatycznymi doniesieniami zza naszej wschodniej granicy Aluprof SA postanowił podjąć działania mające na celu wsparcie swoich ukraińskich pracowników, partnerów oraz wszystkich obywateli Ukrainy w tym trudnym czasie. Firma pozostaje w stałym kontakcie z oddziałem w Ukrainie, na bieżąco reagując na zgłaszane potrzeby, a dodatkowo uruchomiła zbiórkę finansową na rzecz pomocy humanitarnej dla obywateli Ukrainy.

Czytaj więcej: Solidarni z Ukrainą - stanowisko Aluprof SA w związku z wojną w Ukrainie

Nie mogło być inaczej - KRISPOL po raz kolejny wspiera WOŚPRadość, przyjaźń, muzyka, dobra zabawa i mnóstwo pozytywnej energii – to skojarzenia, które automatycznie nasuwają się, gdy myślimy o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Od 25 lat firma KRISPOL gra razem z WOŚP, to tradycja, która potrwa do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Czytaj więcej: Nie mogło być inaczej - KRISPOL po raz kolejny wspiera WOŚP

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top