Reklama

Inter Partner Assistance dla klientów Ryanair

Od 1 sierpnia  linie Ryanair  będą obsługiwane przez Inter Partner Assistance. Klienci irlandzkich linii lotniczych korzystający z połączeń z Polski będą mogli wykupić ubezpieczenie zawierające szeroki zakres usług pomocowych potrzebnych każdemu turyście.

Dokonując rezerwacji biletów na lot liniami Ryanair pasażerowie będą mogli zapewnić sobie dodatkową ochronę. Pakiet oferowany pasażerom obejmie swoim zakresem pomoc medyczną oraz wsparcie w przypadku utrudnień w podróży.

Pakiet zawiera takie świadczenia jak odszkodowanie w przypadku odwołania lotu, opóźnień podróży oraz zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z lotu i przy przedłużającym się pobycie związanym z opóźnieniem lotu. Ubezpieczonym pasażerom Ryanair będzie przysługiwała również wypłata pieniędzy w przypadku zagubienia lub opóźnienia w dostarczeniu bagażu. Pomoc finansowa obejmie także przypadek utraty paszportu, dowodu osobistego i kart płatniczych.

Na liście usług z zakresu ochrony medycznej znajdzie się transport  medyczny do placówki medycznej, a gdy to konieczne, z powrotem do kraju. Gdy zajdzie taka potrzeba specjaliści z Inter Partner Assistance zorganizują również pomoc dentystyczną pasażerowi z bólem zębów, pokrycie kosztów przedłużonego pobytu spowodowanego problemami zdrowotnymi, transport dzieci chorego oraz wypłatę dodatku na czas jego pobytu w szpitalu. 

Sprzedaż pakietów dla pasażerów Ryanair jest efektem międzynarodowej umowy podpisanej pomiędzy przewoźnikiem a Grupą AXA Assitance, której częścią jest Inter Partner Assistance Polska. AXA Assistance ma bogate doświadczenie w obsłudze pakietów ochronnych dla klientów linii lotniczych. Grupa  obsługuje w tym zakresie również Sky Europe.Inter Partner Assistance (www.ipa.com.pl) to marka należąca do Grupy AXA Assistance wchodzącej z kolei w skład Grupy AXA. Inter Partner Assistance Polska świadczy usługi od 1994 roku w sektorze podmiotów instytucjonalnych (działalność o charakterze B2B2C). Zasięgiem Grupa AXA Assistance obejmuje cały świat, posiadając swoje filie w ponad 30 krajach, a w pozostałych – sieć korespondentów. Inter Partner Assistance Polska zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania assistance w Polsce i za granicą - poza assistance medycznym, podróżnym i prawnym także assistance samochodowy, assistance domowy, szeroką gamę produktów związanych z ochroną zdrowia, pakiety świadczeń informacyjnych i usługowych o charakterze lifestyle, specjalistyczne usługi likwidacji szkód ubezpieczeniowych i wiele innych związanych z niesieniem pomocy i informacji potrzebnych na co dzień. Obecnie pod ochroną spółki, za pośrednictwem jej klientów korporacyjnych, znajduje się około 5,2 milionów Polaków. Polityka jakościowa Inter Partner Assistance Polska kształtowana jest w oparciu o metodologię Six Sigma (AXA Way).


Multi Communications

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top