Reklama

MediaMarkt zamknął wszystkie sklepyPo wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju, zarząd MediaMarkt zdecydował o zamknięciu wszystkich sklepów sieci w Polsce.


W trosce o bezpieczeństwo Pracowników i Klientów, MediaMarkt zdecydował o zamknięciu wszystkich 88. sklepów stacjonarnych sieci w Polsce z dniem 14.03.2020 do odwołania. Dotyczy to zarówno sklepów znajdujących się w galeriach i centrach handlowych, jak i placówek wolnostojących.

Sieć na bieżąco realizuje złożone dotychczas zamówienia internetowe. Towary zamówione z odbiorem własnym w sklepie, zostaną dostarczone do domu Klienta.

Pełna oferta produktów jest dostępna przez całą dobę w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem infolinii 799 35 35 35, która działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 8:00-21:00.

 Mieszkańcy Warszawy, Katowic, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa mogą skorzystać z usługi dostawy tego samego dnia i otrzymać wybrane produkty już w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

MediaMarktSaturn Polska
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top