Reklama

Firma Aves nagrodzona na Międzynarodowych Tragach Polagra-Food

Poznańskie Targi Polagra-Food to coroczna okazja do nagrodzenia wyróżniających się na naszym rynku producentów z branży spożywczej. W tym roku dołączyła do nich firma Aves ze Zduńskiej Woli, potwierdzając tym samym wysoką jakość swoich wyrobów oraz mocną pozycję na rynku.

XVII Forum Rzeźników i Wędliniarzy


Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food to wydarzenie o dużym znaczeniu dla polskiej branży spożywczej. W tym roku wystawcy z całej Polski zaprezentowali ponad 100 nowych produktów. W czasie Targów odbyły się również liczne specjalne, sprofilowane wydarzenia sektora rolno – spożywczego. Jednym z nich było XVII Forum Rzeźników i Wędliniarzy, skupiające wytwórców tej branży, którzy zaprezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia. Dla nich właśnie zorganizowano Konkursy Wędliniarskie 2011, pod patronatem instytucji takich, jak np. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi czy Polska Federacja Branży Mięsnej. Podczas Konkursu odbyła się ocena prezentowanych wyrobów, także z udziałem publiczności, a jego rezultatem było wyłonienie laureatów w tej branży – firm oraz ich produktów.
 
Nagrodzona innowacja

Jednym z laureatów Konkursów Wędliniarskich została w tym roku firma Aves – rodzinne przedsięwzięcie, działające na naszym rynku od 1990 roku, posiadające bogate doświadczenie w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin. Firma otrzymała aż dwie nagrody – II miejsce w Konkursie dla jednego ze swoich wyrobów oraz ogólne wyróżnienie za wysoką jakość produktów. Nagrodzonym produktem został Kurczak Faszerowany, propozycja firmy z zakresu wyrobów garmażeryjnych, który zdobył uznanie oceniających doskonałą kompozycją  wysokiej jakości mięsa drobiowego z innowacyjnym w smaku nadzieniem podrobowym z dodatkiem rodzynek.

- Zarówno nagroda dla naszego produktu, jak i wyróżnienie za jakość wyrobów stanowią dla nas wyjątkowe w swoim znaczeniu potwierdzenie uznania naszych konsumentów. W swojej działalności myślimy przecież przede wszystkim o nich, starając się tworzyć produkty spełniające ich indywidualne wymagania. W tym celu stosujemy surowce od wyłącznie sprawdzonych dostawców, a w produkcji kierujemy się tradycyjnymi recepturami – mówi Jakub Giercuszkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu.

Jakość ze smakiem

Wyróżnienia w Konkursie Wędliniarskim na tegorocznym, XVII Forum Rzeźników i Wędliniarzy podczas  Międzynarodowych Targów Polagra-Food to nie pierwsze tego rodzaju osiągnięcie w  wieloletniej historii firmy Aves. Jej produkty są rokrocznie nagradzane w ogólnopolskich konkursach branży wędliniarskiej, co daje firmie pozycję jednego z najbardziej uznanych na rynku producentów. Długoletnie doświadczenie firmy oraz jej stałe inwestycje w wykwalifikowaną kadrę i nowoczesny park maszynowy  owocują doskonałymi produktami, zgodnymi z normami Unii Europejskiej.  Potwierdzeniem ich jakości jest również otrzymany w 2004 roku certyfikat zgodności systemu jakości z Normą ISO 9001, systemu HACCP oraz otrzymane w 2007 roku certyfikaty IFFS i BRC. Polityka firmy zaowocowała również dużą popularnością jej produktów za granicą – duży udział w sprzedaży jej produktów ma eksport.

 Aves

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top