Reklama

PGE Obrót : Gwarancja stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013r.

Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd
Zarówno małe oraz średnie firmy, jak i gospodarstwa domowe mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeśli skorzystają z oferty PGE Obrót S.A. pod nazwą  „Energia na jesień”.  Promocja  - skierowana do nowych klientów z całej Polski – rozpoczyna się 1 października  br. PGE Obrót S.A. oferuje swoim nowym klientom gwarancję stałej ceny za energię do końca 2012 lub nawet do 2013r.

Z oferty „Energia na jesień” skorzystają klienci,  którzy podpiszą z PGE Obrót S.A. umowę w okresie od 1 października do 31 grudnia br. Ta oferta to kontynuacja poprzednich propozycji: „Energia na wiosnę” oraz „Energia na lato”.

– Możliwość uzyskania stabilnej ceny nawet do końca 2013r. to jeden z najdłuższych promocyjnych okresów proponowanych na rynku. Dzięki naszej ofercie klient może bezpiecznie i precyzyjnie zaplanować wydatki związane z opłatami za energię elektryczną. Duże zainteresowanie naszymi dotychczasowymi ofertami dowodzi, że przez odbiorców postrzegani jesteśmy jako wiarygodny i stabilny partner – mówi Jakub Jadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Właściciele firm i gospodarstw domowych mogą skorzystać z dwóch wariantów: oferty z gwarancją niezmienności ceny do końca 2012r. lub z gwarancją do końca 2013r. Obie te propozycje są korzystne biorąc pod uwagę fakt, że zdaniem analityków cena energii elektrycznej może w tym czasie wzrosnąć.

- Warto przy tym podkreślić, że nowi klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Energia na jesień”, mogą liczyć na łatwy i szybki proces zmiany sprzedawcy energii koordynowany przez specjalistów PGE Obrót S.A.  Proces zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa  wszelkie formalności w imieniu klienta zrealizują  nasi konsultanci  - podkreśla Krzysztof Muszyński, dyrektor Biura Zarządzania Obsługą  Klientów PGE Obrót S.A.

Więcej informacji na: www.pgesa.pl

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych.

PGE Obrót S.A.

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top