Reklama

PGE Obrót S.A. inwestuje w przyjazne relacje z klientami

Spółka PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Zamościu w celu usprawnienia obsługi klientów uruchomiła Telefoniczne Centrum Zgłoszeniowe. Wdrożony w nowej jednostce multimedialny system komunikacyjny Customer Interaction Center (CIC) firmy Interactive Intelligence umożliwi klientom spółki kontakt z usługodawcą z każdego miejsca, za pomocą telefonu, e-maila lub faksu.

Telefoniczne Centrum Zgłoszeniowe otwarte przez PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Zamościu to nowa strategia obsługi klienta. Do tej pory konsumenci obsługiwani byli głównie przez regionalne biura obsługi klienta spółki. Nowa struktura umożliwia centralizację zarządzania wszystkimi interakcjami z klientami. Multimedialna platforma komunikacyjna CIC firmy Interactive Intelligence pozwala na obsługę wielu kanałów kontaktu - telefonu stacjonarnego i komórkowego, e-maila i faksu. Dodatkowo oprogramowanie zostało zintegrowane z wewnętrznym systemem CRM, dzięki czemu konsultanci firmy po identyfikacji osoby dzwoniącej otrzymują automatyczny dostęp do całej historii kontaktu klienta z firmą. Rozmowy są nagrywane, co zapewnia utrzymanie wysokiej jakości obsługi.

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Zamościu zdecydowało o utworzeniu trzech numerów telefonicznych w trzech strefach numeracyjnych, dzięki czemu klienci płacą za połączenie z Centrum Zgłoszeniowym zgodnie z taryfą połączeń lokalnych. Centrum obsługuje takie sprawy jak: zawieranie umów, informacje o ofercie firmy, reklamacje handlowe i techniczne, a także informacje i reklamacje dotyczące faktur.

System CIC firmy Interactive Intelligence umożliwia automatyczną identyfikację klienta przed połączeniem z operatorem. Użytkownik otrzymuje swój unikalny numer PIN, który, wpisany do menu dostępowego IVR wraz z numerem ewidencyjnym klienta, umożliwia konsultantowi odbierającemu połączenie pełny dostęp do danych danego użytkownika.

 PGE Obrót S.A.

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top