Reklama

Marka WICONA Polska Partnerem międzynarodowego 12. PLGBC Green Building SummitMarka WICONA Polska jako członek Stowarzyszenia PLGBC, dołączyła do Partnerów 12. edycji najbardziej rozpoznawalnej i opiniotwórczej konferencji w polskiej branży nieruchomości, budownictwa i architektury - PLGBC Green Building Summit. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Time to (Re)think, skłaniając do podjęcia jeszcze bardziej ożywionej dyskusji na temat wpływu budownictwa na sytuację ekologiczną świata.

Czytaj więcej: Marka WICONA Polska Partnerem międzynarodowego 12. PLGBC Green Building Summit

Rusza "Akademia Wiedzy Praktycznej G-U"G-U Polska uruchamia „Akademię Wiedzy Praktycznej”. W jej ramach powstaje cykl filmowych poradników, w których eksperci G-U krok po kroku objaśniają konkretne techniczne przypadki, z którymi spotka się każdy pracownik działu technicznego, produkcji oraz montażysta/instalator pracujący na systemach marki G-U.

Czytaj więcej: Rusza "Akademia Wiedzy Praktycznej G-U"

Hakerzy atakują coraz częściej. Firmy muszą się bronićNiemal co druga polska firma w ubiegłym roku padła ofiarą różnego rodzaju ataków hakerskich mających na celu kradzież danych, a nawet żądanie okupu. Polscy przedsiębiorcy sięgają więc po specjalistyczne zabezpieczenia cyfrowe napędzając rozwój rynku cybersecurity. Korzysta na tym m.in. Aegis Security, polska spółka należąca do klastra #CyberMadeInPoland, która dba o bezpieczeństwo cyfrowe przedsiębiorstw, placówek medycznych i urzędów. Spółka rusza po dodatkowe finansowanie rozwoju – chce pozyskać 1,5 mln zł, które w całości przeznaczy na dalsze skalowanie prowadzonego biznesu. A to dopiero początek – rynek rośnie tak szybko, że już teraz firma planuje w następnym kroku pozyskanie inwestora instytucjonalnego, rozszerzenie oferty produktowej, a potem wejście na NewConnect.

Czytaj więcej: Hakerzy atakują coraz częściej. Firmy muszą się bronić

CREATON inspirowany potęgą natury - nowy katalog produktówŻywioły niosą za sobą nieograniczoną moc, którą trudno poskromić. Jak wykorzystać ich potencjał, ich piękno i siłę? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowym katalogu CREATON.

Czytaj więcej: CREATON inspirowany potęgą natury - nowy katalog produktów

Klimas Wkręt-met na targach BATIMAT 2022Branże budownictwa i architektury przygotowują się do kolejnej edycji tragów BATIMAT. Wydarzenie odbędzie się od 3-6 października w Paryżu. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Klimas Wkręt-met, która na rynku francuskim promuje swoją markę Klimas.  Lider technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej zaprezentuje bogate portfolio produktów, w tym elementy złączne, przeznaczone dla ekologicznego budownictwa z drewna czy systemów termoizolacji ścian.

Czytaj więcej: Klimas Wkręt-met na targach BATIMAT 2022

"Nie trać energii" - nowa kampania KRISPOL26 września br. marka KRISPOL ruszy z nową kampanią informacyjną z zakresu wymiany stolarki i termomodernizacji domu. Jej celem jest zwiększenie świadomości wśród właścicieli starszych budynków oraz ich rodzin, że mogą skorzystać z pomocy Partnerów Handlowych KRISPOL i Salonów KRISHOME w uzyskaniu dotacji, wyborze odpowiednich energooszczędnych produktów oraz szczelnego montażu.

Czytaj więcej: "Nie trać energii" - nowa kampania KRISPOL

Media Expert z tytułem Best Omnichannel Brand!Media Expert zwyciężył w pierwszej polskiej edycji międzynarodowego programu Best Brands Awards w kategorii Best Omnichannel Brand.

Best Brands Awards to w pełni niezależny ranking wyłaniający najsilniejsze marki na polskim rynku wyłącznie na podstawie dwóch wskaźników - faktycznych danych rynkowych oraz więzi i relacji marki z konsumentem. Choć w Polsce nagrody w rankingu przyznane zostały po raz pierwszy, w wielu krajach Europy trafiają do najbardziej cenionych przez konsumentów firm już od 18 lat. Organizatorem rankingu w naszym kraju są Group One i GfK Polonia.

Czytaj więcej: Media Expert z tytułem Best Omnichannel Brand!

Grupa Cerrad zaprasza na Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CersaieJuż za kilka dni kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie. Przez pięć dni od 26 do 30 września najlepsi producenci zaprezentują swoje produkty na powierzchni ponad 150 000 m2. Już dzisiaj zapraszamy na stoisko Grupy Cerrad: Hala 16 / Stoisko C9-D10.

Czytaj więcej: Grupa Cerrad zaprasza na Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie

Oszczędność energii na najwyższym poziomie - Schüco AWS optimizedW czasach, gdy ceny energii dynamicznie rosną, a dostępność surowców energetycznych jest coraz bardziej ograniczona, wzrasta znaczenie budynków o minimalnym zapotrzebowaniu na ciepło. W odpowiedzi na ten trend firma Schüco udoskonaliła swoje flagowe aluminiowe systemy okienne Schüco AWS, podnosząc ich parametry izolacyjności cieplnej nawet do poziomu pasywnego.

Czytaj więcej: Oszczędność energii na najwyższym poziomie - Schüco AWS optimized

PGE Obrót przypomina o zasadach cyberbezpieczeństwa


Oszuści znów wysyłają wiadomości, w których próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe, podszywając się pod sprzedawców prądu. Spółka z Grupy PGE apeluje o szczególną ostrożność i przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w komunikacji elektronicznej.

Czytaj więcej: PGE Obrót przypomina o zasadach cyberbezpieczeństwa

10 lat sukcesu - jubileusz fabryki dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie

 Uruchomienie zakładu CREATON Polska 12 września 2012 r. było przełomowym przedsięwzięciem firmy w skali całej Europy

19 września fabryka dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie obchodzi okrągły jubileusz 10 lat funkcjonowania. Uruchomienie tego zakładu było przełomowym przedsięwzięciem firmy w skali całej Europy. Równocześnie inwestycja miała olbrzymie znaczenie dla regionu i lokalnej społeczności. Stosowane w widziszewskim zakładzie innowacyjne technologie czynią z niego jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu na kontynencie.

Czytaj więcej: 10 lat sukcesu - jubileusz fabryki dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top