Reklama

Deante Sp. J.

 
   Deante ® Sp. J.
ul. Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel.: 42 638 30 00

www.deante.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Od lat dbamy o wysoką jakość produktów

 Deante to polska marka produktów wyposażenia łazienek i kuchni z ponad 20-letnią tradycją. Wyróżnikiem marki jest kompleksowość oferty, spójne stylistycznie i funkcjonalnie rodziny produktów w obrębie baterii, paneli, zestawów prysznicowych, kabin i ceramiki.

Produkują dla nas sprawdzeni kontrahenci z Polski i zagranicy, a rozbudowany system wewnętrznej kontroli jest dodatkową gwarancją wysokiej jakości produktów. Wypracowane przez lata doświadczenie we współpracy z dostawcami umożliwiło rozpoczęcie własnej produkcji zlewozmywaków granitowych i baterii. Ten milowy krok w rozwoju firmy służyć ma realizacji nadrzędnego celu, jakim jest wprowadzanie na rynek coraz to większej ilości indywidualnie projektowanych serii i modeli.Certyfikat ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:2008 mają swoje odzwierciedlenie w najwyższym poziomie jakości produktów oferowanych przez Wytwórnię Armatury Deante oraz fabrykę zlewozmywaków granitowych Wagran, które są częścią grupy firm Deante.  Podejmowane działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowanie technologiczne oraz wykorzystywanie najlepszych podzespołów pozwalają na udzielanie wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

 Znamy najnowsze trendy wzornictwa

Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, cały czas jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Przy tworzeniu produktów podejmujemy współpracę z polskimi projektantami, czego owocem są między innymi serie paneli Jaguar: Stone, Line, Square, Round, Kameleo, Industrio, zlewozmywaków:  Vivo, Pop, Reflex oraz baterii Primo, Minimal, Mesteno, Ultra, Elipsa. Mając na uwadze najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, ale pamiętając też o wygodzie użytkowania i realiach lokalnego rynku, każdego roku wprowadzamy nowości we wszystkich grupach produktowych.
Dzięki temu nasi Klienci mogą wybierać z ponad 1500 artykułów wyposażenia łazienek i kuchni. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane między innymi w konkursach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego – tytułem „Dobry Wzór”, Arena Design – tytułem „Top Design Award”, Publikator – tytułem „Łazienka - Wybór Roku”.

 Szanujemy naszych partnerów handlowych

 Deante ® cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz "Gazele Biznesu”.

 Wspieramy sprawdzonych Klientów

Doświadczenie nauczyło nas, że warto współpracować tylko z najlepszymi i sprawdzonymi punktami sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań by współpraca z nami przekładała się na Państwa sukces. Dlatego nieustannie pracujemy nad rozbudową sieci serwisowej i obsługą gwarancyjną. Działalność naszego Serwisu Centralnego rozszerzyliśmy o moduł składania wniosków reklamacyjnych onLine za pośrednictwem strony www.deante.pl/reklamacja . Służymy wszelką informacją handlową pod numerami telefonów 42 714 30 31 do 37 i techniczną na infolinii Deante 800 242 515. Rozwijamy nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem stron www.deante.pl, pozwalającej na przeglądanie oferty oraz kontaktu z nami w sposób szybki, intuicyjny i wygodny. Dostarczamy kompleksowe materiały promocyjne, mające na celu wspieranie sprzedaży.

Dossier Firmy

Nazwa:

Deante Sp. J.

Centrala firmy:

Zgierz, ul. Twarda 11/13

Data powstania:

1989 r.

Kapitał:

polski w 100 %

Liczba pracowników:

ok. 120

Siedziba:

Zgierz, ul. Twarda 11/13

Obszar działania:

Polska i ok. 50 krajów na całym świecie

Działalność:

produkcja i sprzedaż produktów wyposażenia łazienek i kuchni.

 

 Zdobyte tytuły, wyróżnienia i nominacje:
  • "Przedsiębiorstwo Fair Play"

  • "Gazele biznesu"

  • "Wybór roku" - Łazienka

  • "Dobry Design 2012"
  • "Diament Meblarstwa 2012"
 Grupy produktów:

 

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top